روش های اجرای ایزوگام در باران

یکی از سوالاتی که برای برخی از متقاضیان دریافت خدمات مطرح است این است که اجرای ایزوگام در باران ممکن است یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر چه که اجرای ایزوگام در باران کار مشکلی است و با مشکلایت بسیاری همراه است، اما اگر شما برای نصب ایزوگام از یک گروه حرفه ای درخواست کنید که از تجربه کافی هم برخوردار باشند، به راحتی می توانند این کار را انجام دهند. برای این کار انتخاب یک ایزوگام کار حرفه ای که بتواند نوع ایزوگام را مشخص کند و برای اجرای آن از زیر سازی مناسب استفاده کند، بسیار مهم است. در ادامه مطالب در رابطه با روش اجرای ایزوگام در باران صحبت می کنیم.

 
قیمت ایزوگام دلیجان
برای اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ایزوگام دلیجان کلیک کنید
البرز ارغوان

نصب ایزوگام در هوای بارانی چگونه است

به طور کلی ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی است که از ترکیب قیر و الیاف مصنوعی در کارخانه به دست می آید. برخی معتقدند که ایزوگام همان قیرگونی صنعتی می باشد، به روش پیش ساخته به دست متخصصان رسیده و آنها با استفاده از هنر و تجربه خود این عایق را در بخش های مختلف ساختمان استفاده می کنند. خرید ایزوگام انواع مختلفی دارد که برخی از انواع آن ایزوگام دمیده و پلیمری، ایزوگام بدون فویل و فویلدار، ایزوگام تک لایه و دو لایه می باشد.

برای نصب ایزوگام در هوای بارانی مناسب است که تامل کرده تا باران قطع شود و زمین خشک شود البته اجرای ایزوگام در باران برای قسمت های داخلی ساختمان ممکن است و به راحتی صورت می گیرد. از این رو اگر به تازگی قصد اجرای ایزوگام را دارید، باید بدانید که اجرای ایزوگام در باران تنها برای داخل ساختمان ممکن است و نمی توان در زمان باراش باران ایزوگام را به پشت بام نصب کرد. در صورت درخواست های مکرر اجرای ایزوگام در هوای سرد و نصب ایزوگام در باران متخصصان حرفهای پروژه را اولویت بندی کرده و اولویت اول کار خود را برای پاکسازی و خشک کردن سطح مورد نظر گذاشته و سپس با مشورت و گفتن مزایا و معایب اجرای ایزوگام در هوای سرد برای نصب آن اقدام نمایند.

همه چیز در مورد اجرای ایزوگام در باران

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد این است که اجرای ایزوگام در هوای سرد این است که برای باز شدن و نرم شدن ایزوگام باید از حرارت بیشتری استفاده کرد و چون سرمای هوا سبب انقباض عایق رطوبتی میگردد لازم است که به این نکات توجه داشت که عایق به اندازه کافی حرارت بگیرد و سعی شود که اجرای ایزوگام در هوای بارانی با سرعت بالاتری انجام شود تا اگر احتمال بارش باران وجود داشت در این پروژه اثر منفی نگذارد.

برای اجرای ایزوگام در هوای بارانی ابتدا سطح مورد نظر را باید کاملا بررسی شود و از خشک بودن آن اطمینان حاصل شود سپس تیم اجرایی نصب ایزوگام برای اجرا سطح را کاملا جارو کرده و  تمییز کنند و سپس باید تمامی وسایل تیز و برنده را که روی بام وجود دارد به جای دیگری منتقل کنند تا اجرای ایزوگام در باران به مشکل نخورد. اجرای ایزوگام در هوای سرد جدای از قیمت ایزوگام با مشکلات بسیاری همراه است. به همین خاطر است که همواره به مشتریان ایزوگام کاری توصیه می شود که پروژه های نصب ایزوگام را تا پیش از اینکه بارندگی شروع شود و هوا گرم است انجام دهند. اما در صورتی که نصب ایزوگام برای روزهای بارانی و سرد پیش آمد، بهتر است که هر چه زودتر برای نصب ایزوگام اقدام نمایند.

نکاتی در رابطه با اجرای ایزوگام در باران

همانطور که می دانید استفاده از ایزوگام سال هاست که به عنوان یکی از عایق های رطوبتی با کیفیت مورد استقبال قرار گرفته است و در قسمت های مختلف ساختمان نیز به کار برده می شود. در صورتی که متقاضیان دریافت خدمات ایزوگام کاری در فصول گرم سال برای دریافت خدمات اقدام کنند، روند کار و اجرای ایزوگام بسیار راحت بوده و به آسانی انجام می شود اما در صورتی که نصب ایزوگام به روزهای سرد و بارانی موکول شود، می توان گفت که نصب ایزوگام در روزهای بارانی ممکن نیست؛ چرا که برای اجرای یک ایزوگام کاری خوب باید زیرسازی مناسبی برای پشت بام اجرا شود و زیرسازی زمانی که سطح مورد نظر برای اجرای ایزوگام مرطوب باشد ممکن نیست. در نتیجه تعویق در اجرای ایزوگام کاری و اجرای ایزوگام در هوای سرد، امکان دارد با دردسرهای زیاد همراه باشد. از این رو تمامی کسانی که در راستای اجرای خدمات ایزوگام فعالیت می کنند ترجیح می دهند اگر قرار است اقدامی صورت بگیرد،  اجرای ایزوگام در هوای بارانی انجام نشود.برای در هوای بارانی بهتر است تا قیمت ایزوگام دلیجان را هم در نظر بگیرید.نکاتی در رابطه با اجرای ایزوگام در باران

معایب اجرای ایزوگام در باران

 چرا که نصب ایزوگام نیازمند حرارت دهی با استفاده از مشعل است و اگر این اقدام در زمانی که زیرسازی رطوبت دارد انجام شود و اجرای ایزوگام در باران صورت بگیرد، بعد از مدتی رطوبت بخار شده و زیر لایه های ایزوگام، سبب ایجاد تبله شده و عمر ایزوگام را کوتاه می کند. از این رو در صورتی قصد نصب ایزوگام در هوای سرد را دارید باید به این نکته دقت نمایید که لایه های زیرین ایزوگام خشک و از هر گونه رطوبت عاری باشد. ایزوگام کاری در هوای مرطوب و بارانی نیازمند دقت و توجه بالای نصابان با تجربه است. از این رو به افرادی که چندان در کاراشان خبر نیستند اعتماد ننمایید. البته این نکته را نیز هرگز فراموش نکنید که خرید ایزوگام در ماه های سرد ممکن است که هزینه بیشتری را برای شما داشته باشد. در زمان خرید ایزوگام سعی کنید بدون توجه به قیمت ایزوگام، ایزوگامی باکیفیت و مناسب خریداری نمایید، چرا که ایزوگام بی کیفیت آسیب پذیر است و ممکن است که خیلی زود مجبور به تعمیر آن شوید. ایزوگام دلیجان می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد. قیمت ایزوگام دلیجان هم با توجه به کیفیتی که دارد مناسب است و شما می توانید با خیال راحت خرید کنید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Twitter
Facebook
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029