بهترین زمان ایزوگام پشت بام چه موقع از سال است ؟

بهترین زمان ایزوگام پشت بام را در ماه‌های تیر، مرداد و شهریور می‌توان در نظر گرفت. به این دلیل که هوا سرد نیست و همچنین رطوبت و نم در سطح پشت بام وجود ندارد. بهترین زمان ایزوگام پشت بام یک نکته مهم دیگر هم دارد که نصاب اگر حرفه‌ای باشد، خود به خوبی می‌داند که چه زمانی باید برای نصب ایزوگام پشت بام شما اقدام کنید. البرز ارغوان مجموعه‌ای معتبر با نصابان حرفه‌ای است که شما را از انتخاب خود پشیمان نخواهد کرد. در این مجموعه علاوه بر فروش ایزوگام، خدمات نصب هم توانسته حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

بهترین زمان ایزوگام پشت بام چه زمانی است؟

چنانچه زمان مناسب جهت نصب ایزوگام را نشناسید، باید به کیفیت نصب این عایق رطوبتی شک کنید. شرایط آب و هوایی از جمله مهم‌ترین معیارهایی به شمار می‌آید که می‌تواند عمر ایزوگام را به صورت مفید حفظ کند و از خرابی‌های ریز و درشتی جلوگیری کند.

بهترین زمان ایزوگام پشت بام اصولاً تابستان است. در این فصل اثری از نم و رطوبت طبیعتاً نیست و نصاب هم دقیقاً به دنبال چنین موقعیتی برای نصب ایزوگام است. البته ناگفته نماند که تنها نحوه نصب موضوع مهمی به شمار نمی‌آید، بلکه شما باید به خرید ایزوگام هم دقت کنید. اگر یک ایزوگام غیراستاندارد خریداری کنید، صد درصد نصب آن هرچقدر هم ماهرانه و در شرایط آب و هوایی ایده آل باشد، باز هم نمی‌توان انتظار یک نتیجه خوب و ایده آل را داشت.

سعی کنید ماه‌های تابستان را برای نصب در نظر بگیرید که شرایط آب و هوا ثابت است و خبری از بارش باران و برف نیست. کوچک‌ترین رطوبت و نم سطوح می‌تواند روی کیفیت نصب ایزوگام تأثیر منفی بگذارد. تنها بحث رطوبت هم نیست، سرد نبودن هوا خود موضوع مهم دیگری است که نباید آن را فراموش کرد. هوای سرد باعث ایجاد مشکلاتی نظیر شکنندگی ایزوگام می‌شود که می‌توان در حالت کلی نصب ایزوگام را در دمای 10 الی 14 درجه سانتی‌گراد مناسب دانست.

همه چیز درباره بهترین زمان ایزوگام پشت بام

ایزوگام ارزان بخریم؟

برخی تصور می‌کنند که اگر ایزوگامی با قیمت ارزان خریداری می‌کنند، برنده میدان شده‌اند و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده‌اند، ولی به نظر شما یک جنس باکیفیت با قیمت ارزان به فروش می‌رسد؟ صد درصد پاسخ خیر است؛ چراکه از مواد اولیه مرغوب و درجه یکی تولید شده است و این مواد بدون هزینه نیستند که تولید کننده بخواهد جنس خود را با قیمت ارزان به فروش برساند. معمولاً در برآورد قیمت ایزوگام باید به این نکته توجه داشت که قیمت باید مناسب باشد، ارزان بودن یک مسئله کاملاً روشن است که نشان می‌دهد، شما جنس مرغوبی را انتخاب نکرده‌اید. حال موضوع این است که چگونه بفهمیم قیمت گران نیست و مناسب است؟

عمدتاً خرید انواع ایزوگام همچون دلیجان از سایتی مانند البرز ارغوان برای شما قیمت مناسبی را در پی دارد؛ چون‌که بدون واسطه خرید می‌کنید و حتی اگر ضمن خرید از خدمات نصب ایزوگام استفاده کنید، می‌توانید از شرایط تخفیف هم استفاده کنید.

 این‌گونه ضمن خرید یک ایزوگام باکیفیت و مرغوب، قیمت مناسبی هم پرداخت می‌کنید. حتی در این شرایط اگر بهترین زمان ایزوگام پشت بام را که تابستان است، را برای نصب در نظر بگیرید، قطعاً در دراز مدت می‌توانید از مزایای نصب ایده آل ایزوگام بهره‌مند شوید.

کاربرد ایزوگام  

وسایل مورد نیاز برای نصب ایزوگام

برای حمل و جابجایی ایزوگام باید از طناب و قرقره استفاده شود که ایمنی کار افزایش یابد . احتمال افتادن رول های ایزوگام هم بسیار کمتر است. نصاب نباید  استفاده از کپسول گاز مایع که مخصوص کار وی است، یعنی به حرارت ایزوگام مرتبط است را نادیده بگیرد. کپسول باید با رعایت نکات ایمنی مورد استفاده و کاربرد قرار بگیرد که در غیر این صورت مشکلات زیاد و البته شاید جانی را به وجود آورد.

شناخت “بهترین زمان ایزوگام پشت بام” به نصاب کمک می‌کند که بداند با چه شرایطی روبه‌رو است و باید از چه وسایلی به صورت اختصاصی‌تر استفاده کند. یکی دیگر از وسایل پراستفاده که نصاب ایزوگام باید در اختیار داشته باشد، بدون شک مشعل است. اگر نصاب قادر نباشد به درستی از مشعل استفاده کند، نمی‌توان از وی انتظار داشت که نصب ایزوگام را به صورت صحیح انجام دهد. به هر حال، نصاب قبلاً آموزش‌های لازم و ضروری را دیده است که حال می‌تواند به نصب ایزوگام بپردازد. وسایل مورد نیاز برای نصب ایزوگام کم نیست ولی ما تنها به چند نمونه مهم و کاربردی‌تر آن اشاره‌کرده‌ایم.

استاندارد های نصب ایزوگام

حال که در مورد بهترین زمان ایزوگام پشت بام با شما صحبت می‌کنیم، بهتر است نگاهی به استانداردهایی که نصاب باید در نظر بگیرد هم بیندازیم. اولین و مهم‌ترین استانداردی که می‌توان در نظر گرفت تمیز کردن سطوحی است که نصاب قصد دارد به نصب ایزوگام بپردازد. دومین استاندارد به درزگیری سطوح اشاره می‌کند. به خاطر داشته باشید که زیرسازی صحیح هم خود می‌تواند یک استاندارد به شمار آید.  در مورد شیب بندی هم که هر نصاب ماهری به خوبی می‌داند که این استاندارد می‌تواند تا چه اندازه مهم و موضوعی کلیدی باشد.این نکته را به خاطر داشته باشید که هرچقدر ایزوگام کار به استانداردهای گفته شده توجه کند، ولی شما در هنگام خرید به کیفیت ایزوگام دقت نکنید، صد درصد نتیجه پایانی، نمی‌تواند نتیجه قابل قبولی باشد. به عنوان مثال برآورد  قیمت ایزوگام دلیجان می‌تواند برآوردی بسیار اقتصادی باشد؛ چراکه دلیجان یکی از برندهای به روز و البته باسابقه بازار ایزوگام است.

استاندارد های نصب ایزوگام

سخن پایانی

طبق آنچه گفته شد، بهترین زمان ایزوگام پشت بام فصل تابستان است. سرد نبودن هوا و عدم رطوبت و نم هم 2 معیار اصلی برای انتخاب این فصل به شمار می‌آیند. به هر حال فردی که ایزوگامی درجه یک و مرغوب از مجموعه البرز ارغوان خریداری می‌کند، صد درصد باید از خدمات نصبی ایده آل و مطمئن هم استفاده کند که بتواند در طولانی مدت از خرید خود رضایت حاصل کرده و آن را مقرون به صرفه و اقتصادی بداند. شما کاربران عزیز برای کسب اطلاعات هرچه بیشتر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید که انتخابی آگاهانه را برای خرید و سپس نصب ایزوگام موردنظر خود بتوانید تجربه کنید. مشورت با افراد حرفه‌ای و باتجربه صد درصد به نفع شماست که افراد باهوش به درستی با اهمیت این موضوع آشنا هستند.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029