بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار کدام است

هنگامی که ما در رابطه با بهترین مارک ایزوگام صحبت می کنیم، قطعا در رابطه با کیفیت ترین ایزوگام صحبت می کنیم. ویژگی های ایزوگام مرغوب می توان گفت که مهم ترین عامل در انتخاب یک ایزوگام و استفاده از آن است. برای انتخاب یک ایزوگام مرغوب شناخت ویژگی های آن خیلی مهم است. امروزه خیلی از شرکت های تولید ایزوگام با کاهش کیفیت ایزوگام های تولیدی خود را به دلیل کاهش هزینه های خود اقدام به تولید و عرضه ایزوگام های بی کیفیت کرده اند . اما با شناخت یکسری از نکات ساده می توان به راحتی ایزوگام درجه یک را تشخیص دارد و اینگونه بهترین مارک ایزوگام موجود در بازار را نیز شناسایی کرد.

خرید ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر از نحوه خرید ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

مزیت استفاده از بهترین برند ایزوگام

از جمله مزایای استفاده از بهترین برند ایزوگام، صرفه جویی در هزینه های شما می باشد. از آنجایی که عایق استاندارد و با کیفیت، استحکام سطح مورد نظر مانند ساختمان را افزایش می دهد و با چندین سال عمر مفید خود مانع از تخریب سطح و در نتیجه سبب صرفه جویی در هزینه های مشتریان می شود.
وزن کم و سبک ایزوگام با کیفیت از دیگر مزایای عایق استاندارد است، با دقت به مواد مرغوب و به اندازه به کار رفته شدن در ایزوگام استاندارد، وزن سبک آن به منفعت سقف است وسطح مورد نظر و عدم ورود فشار به آن می باشد. همچنان که گفته شد عایق مرغوب در مقابل گرما و سرما و در برابر تابش اشعه ی UV خیلی مقاوم است. مقاومت در برابر ضربات و فشارها و پارگی از دیگر مزایای ایزوگام مرغوب محسوب می شود .
در آخر خوب است که بدانید که قیمت ایزوگام دلیجان با کیفیت ممکن است که در مقایسه با ایزوگام های بی کیفیت بیشتر باشد ، اما با توجه به طول عمری که دارد، این ایزوگام صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

مزیت استفاده از بهترین برند ایزوگام

نکات مهم درباره ایزوگام مرغوب

بهترین نوع ایزوگام از دیدگاه کارشناسان

همانطور که گفته شد برای شناخت بهترین برند ایزوگام باید ابتدا مشخصات یک ایزوگام مرغوب را بدانید. از جمله مشخصات یک ایزوگام مرغوب که بهترین مارک ایزوگام نیز گفته می شود به این صورت است:
1. وزن هر رول ایزوگام نباید کمتر از 40 کیلوگرم باشد.
2. ایزوگام برتر و بهترین عایق ایزوگام از بهترین کیفیت قیر پلیمری خالص بهره مند است
3. بهترین مارک ایزوگام دارای استاندارد اصل است
4. ایزوگام استاندارد دارای لیبل و برچسب است
5. برچسب تولید ایزوگام دارای مواد تشکیل دهنده و تاریخ انقضاء است. علاوه بر مواردی که ذکر شدن بهترین برند های ایزوگام دارای ضمانت نامه و بیمه نامه اصل است.
البته قابل ذکر است که ایزوگام دلیجان نیز از جمله ایزوگام هایی است که تمامی این صفات را دارد. همچنین قیمت ایزوگام دلیجان نیز مناسب و به صرفه است و شما با خرید ایزوگام می توانید یک خرید خوب و عالی داشته باشید.

ویژگی ایزوگام مرغوب

در تشخیص ایزوگام مرغوب و با کیفیت ، برای خرید ایزوگام ، همچنین  آشنایی با مشخصات آن تشخیص را خیلی آسان می کند. از جمله این مشخصات عبارتند از:
1. یکی از مشخصات ایزوگام مرغوب ضخامت ایزوگام است. ضخامت لایه رطوبتی استاندارد 4 میلی متر است. اگر ضخامت آن کمتر از این باشد کیفیت آن به اندازه مطلوب نمی باشد و استاندارد لازم را ندارد، اصلی ترین عامل در ضخامت لایه ایزوگام میزان قیر استفاده شده در آن است. به مرور زمان و با بالا رفتن هزینه قیر، خیلی از شرکت ها به جای قیر از مواد غیر پلیمری در تولید ایزوگام استفاده می کنند، که دارای بوی خیلی نا مطبوع است و در نتیجه کیفیت خیلی پایینی دارد.
2. وزن ایزوگام، وزن استاندارد یک ایزوگام مرغوب 40 تا 42 کیلوگرم است، وزن کمتر از این نشانه غیر استاندارد بودن آن است.
3. ضخامت روکش آلومینیومی ایزوگام استاندارد و “بهترین مارک ایزوگام” 16 میکرون است.
4. در تولید عایق استاندارد لایه تیشو و پلی استر مرغوب به کار برده می شود.
5. یک ایزوگام استاندارد حتما دارای ضمانت نامه و بیمه نامه از طرف شرکت تولید کننده ی آن است. همچنین قیمت ایزوگام بصورت مصوب است و قیمت نا معقولی ندارد . از جمله مهم ترین نکات در تهیه ایزوگام مرغوب و استاندارد تهیه آن از شرکت های معتبر می باشد، زیرا در صورت پیش آمدن هر مشکلی تا مدت ها می توان از گارانتی و بیمه آن استفاده کرد. برای مثال قیمت ایزوگام دلیجان مناسب است و برند معتبری هم دارد .
6. مشخصات یک ایزوگام با بهترین ایزوگام، حتما در ظاهر آن کاملا مشخص و واضح است. این ایزوگام ها دارای نشان ملی استاندارد به فاصله هر دو متر بر روی رول عایق چاپ شده می باشد. هم چنین همه ویژگی های عایق از جمله استاندارد، تاریخ تولید، نوع عایق رطوبتی، ضخامت و وزن آن بر روی برچسب عایق چاپ شده است.ویژگی ایزوگام مرغوب

7. در تولید ایزوگام با کیفیت و بهترین مارک ایزوگام، فصل و شرایط آب و هوایی سردسیر، رطوبتی و گرمسیر خیلی مورد توجه قرار می گیرد متناسب با شرایط اقلیمی، ایزوگام استاندارد تولید می شود.
8. یکی دیگر از تشخیص ویژگی های بهترین مارک ایزوگام این است که با کشیده دست بر روی لایه خارجی آن کاملا مشخص می شود؛ در عایق با کیفیت ذرات سیاه آن به دست نمی چسبد اگر به غیر این باشد ایزوگام غیر استاندارد است.
9. بهترین مارک ایزوگام در مقابل سرما و گرما، در مقابل تابش گرمای زیاد و همچنین نفوذ سرما و آب دارای مقاومت بالایی است.
10. ایزوگام استاندارد و با کیفیت در صورت تا کردن خم نمی شود و همچنین با کشیدن آن از هر طرف هرگز پاره نمی شود.

مواد تشکیل دهنده ایزوگام مرغوب

از جمله مواد تشکیل دهنده ایزوگام مرغوب به این صورت است:
• قیر صنعتی با نقطه نرمی 60/70
• یک لایه تیشو
• یک لایه پلی استر
مواد پلیمری (اتکتیک پلی پروپلین)
• پودر مس 600 و پودر تالک
• فویل آلومینیومی برای روکش ایزوگام
• فیلم پلی اتیلن و چسب و باند

 

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
Call Now Button09122878029