آشنایی با بهترین مشعل برای ایزوگام

آشنایی با بهترین مشعل برای ایزوگام

برای دانستن بهترین مشعل ایزوگام ابتدا بدانیم آتش چیست و کاربرد آن چه می باشد: آتش یکی از مهم­ترین چیزهایی است که انسانها از آن برای امور روزانه­ شان استفاده می کنند. و کار عایق کاری نیز از این قاعده مستثنی نیست ، از این رو باید بهترین مشعل ایزوگام را برای اثر دهی بیشتر و بالا بردن کیفیت کار انتخاب و استفاده نمود. بسیاری برای روشن کردن آتش، مشکلات زیادی دارند، البته این مشکل نه تنها برای کارهای خانگی، بلکه امور دیگر و مهم­تری مانند کشاورزی و امور نظامی و حتی نصب ایزوگام نیز کاربرد دارد. البته یکی از کارهایی که به مشعل نیاز دارند برای ایزوگام کردن می­باشد. از این رو وجود این وسیله می تواند کمک بزرگی را به شما بکند و همچنین کارها را برای شما راحت کند. اکثر ساختمان ­ها از ایزوگام استفاده می کنند، به گونه­ای که شاید کسی متوجه نشود، چرا که یکپارچه و موثر است.

مشعل گرفتن بر روی ایزوگام چیست؟

باید بگوییم که مشعل گرفتن بر روی ایزوگام همانطور که از نام آن مشخص است، حرارتی است که بر روی لایه ایزوگام با مشعل اعمال می شود و در واقع آن قسمت را ضد آب می کند. برای سقف ­های کم شیب و یا پشت بام­ های بتنی که آب را بر سطح خود جمع می کنند بسیار کاربرد دارد. برای این کار مناسب است که از بهترین مشعل ایزوگام استفاده کرد تا بتوان نتیجه مورد نظر را حاصل کرد . مشعل یک نوع وسیله مکانیکی هستند که برای تولید رشته ­ای از آتش کنترل شده ساخته شده است. استفاده از مشعل آسان و شعله­ های آتش مشعل تا دمای 1430 درجه سانتی­ گراد می رسند.

دلیل مشعل گرفتن بر روی ایزوگام چیست؟

مشعل ایزوگام برای گرم کردن ، ایزوگام و عایق بندی آن به محل مورد نظر و جلوگیری از ورود آب به ساختمان استفاده می شود. می توان گفت که مشعل یکی از ابزارهای ضروری برای ایزوگام بشمار می رود. چرا که هر مجری با استفاده از مشعل ایزوگام حرارت لازمه را به ایزوگام داده و آن را به محل مورد نظر می چسباند. در بازار می توان انواع مختلفی از بهترین مشعل ایزوگام با بازدهی مخصوص به خود را دید. مشعل ایزوگام در برندهای متفاوت و قیمت های مختلف در بازار موجود است، اما نمی توان یک برند را به عنوان بهترین مشعل ایزوگام نام برد، چراکه هر برندی ویژگی های مخصوص به خود را دارد.
در ادامه به ویژگیهای بهترین مشعل ایزوگام اشاره می کنیم. مشعل های ایزوگام از انواع مختلفی برخوردار است از جمله کوتاه، متوسط و بلند که دارای دو نوع ساده و کلاج دار است. دسته مشعل ایزوگام از یک ورودی گاز استفاده می کند و دارای شیر تنظیم میزان گاز در خروجی می باشد. و همچنین با کمک یک دسته پلاستیکی جهت نگه داشتن و در آخر یک لوله جهت انتقال گاز و قسمت سری گرم کن یا شعله پخش کن در جهت هدایت گاز به صورت غیر مستقیم استفاده شده است.

دلیل مشعل گرفتن بر روی ایزوگام چیست؟

قیمت مشعل ایزوگام

مشعل های ایزوگام با توجه به برخی از شاخصها، قیمت متفاوتی دارند که این شاخص ها عبارتند از:
 برند تولید کننده
 میزان کیفیت محصول
 طول مشعل ایزوگام
 ساده بودن و یا کلاج دار بودن
همانطور که در زمان خرید ایزوگام قیمت ایزوگام نیز به موارد خاصی مانند فویل دار بودن یا نبودن ایزوگام و همچنین کیفیت مواد استفاده شده در تولید آن و لایه های درونی آن بستگی دارد. یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت ایزوگام دارا بودن نشان استاندارد در زمان خرید است. چرا که داشتن استاندارد به این معنی است که تمامی مواد تشکیل دهنده این محصول با کیفیت و مرغوب می باشند از دیگر عوامل موثر در قیمت ایزوگام شرایط آب و هوایی میباشد. به طور مثال در مناطقی که آب و هوای سرد دارند عموما ایزوگام از مناطق گرمسیر گرانتر است، همچنین در مناطقی که میزان بارندگی بالا بوده باید از ایزوگام با کیفیت بالا استفاده کرد. در مشعل نیز همچنین است، با توجه به موارد بالا قیمت هر محصول متفاوت است.

ویژگی های بهترین مشعل ایزوگام چیست؟

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد مشعل و اجزای تشکیل دهنده آن وظیفه ی تامین کردن حرارت و گرمایش را برای انجام امور گوناگون به عهده دارد. این محصول مانند بسیاری از دیگر محصولات از کنار هم قرار گرفتن چند قطعه تشکیل شده است. که هر کدام عملکرد خاص خود را دارد. و نحوه کارکرد هر کدام بر روی عملکرد کلی دستگاه تاثیر دارد. کارخانه های بسیاری در خصوص طراحی و ساخت انواع مدل های مشعل در حال فعالیت هستند و سالانه میلیون ها دستگاه تولید می شود و در بازارها عرضه شده و با یکدیگر در حال رقابت هستند اما بهترین مشعل ایزوگام باید دارای ویژگی های خاصی باشد. یکی از این ویژگی ها این می باشد که اجزا و قطعات استفاده شده در مشعل باید از جنس خوبی برخوردار باشد و همچنین مشعل خوب نباید در زمان قرار گرفتن در دست، سبب اذیت شدن دست شود. یکی دیگر از ویژگی های مشعل خوب این است که تا حد امکان ایمن باشد. هم اینکه یک مشعل خوب باید دارای یک شعله قوی باشد تا در صورت لزوم از آن به صورت کم یا زیاد استفاده کنند. به طور کلی می توان گفت بهترین مشعل ایزوگام، مشعلی است که بتواند کارایی های لازمه را به بهترین وجه ممکن به کاربر ارائه دهد.

انواع مشعل

در رابطه با مشعل و انواع آن بهتر است که مورد برسی قرار دهیم تا از قابلیت های آن نیز آگاهی حاصل کنیم. همانطور که گفته شد مشعل ایزوگام با مارک های متفاوت و در اندازه های مختلف در بازار برای قیر گونی و عایق کاری موجود است. برخی از این اندازه ها عبارتند از :
• 40 سانتی
• 50 سانتی
• 60 سانتی
• 70 سانتی
• 80 سانتی
• 1.20 سانتی
مشعل ها در دو نوع ساده و کلاج دار موجود اند و اکثرا مصرف سوخت خودرو را از کپسول گاز تامین می کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button09122878029