به سایت عایق البرز ارغوان خوش آمدید.

درباره ما - عایق البرز ارغوان

درباره شرکت عایق البرز ارغوان

شرکت عایق البرز ارغوان تولید کننده انواع قیر از قبیل 60/70 و 85/100 به صورت بشکه، حلب، کارتن و انواع عایق‌های رطوبتی و پلیمری با برند دریا بام دلیجان و موج بام شرق در سال 1392 با مجوز رسمی از سازمان صنایع و معادن استان سمنان درشهرک صنعتی جنت آباد در زمینی به مساحت 9000 متر مربع تاسیس و با شماره ثبت 2350 به ثبت رسید. این شرکت با ظرفیت تولید ماهیانه 1470 تن طراحی و پس از  تولید مرغوبترین و با کیفیت ترین نوع ایزوگام با شعار مشتری مداری موفق به کسب امتیازات فراوان گردید.

این شرکت به منظور کنترل کیفیت محصولات اقدام به احداث آزمایشگاه و استخدام مهندس شیمی نمود و موفق به دریافت گواهینامه تایید صلاحیت و استاندارد گردید.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

شرکت عایق البرز ارغوان فعالیت خود را در سال 1392 به صورت جدی شروع کرد.این شرکت تشکیل شده از کارکنان مجرب و حرفه ای همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد و شما را به صورت کامل در جهت دریافت بهترین خدمات مورد نظر خود راهنمایی کند.

در صورتی که برای ثبت سفارش خود نیاز به مشاوره دارید میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر با مشاورین ما به صورت رایگان در ارتباط باشید.