دلیل چروک خوردگی در ایزوگام چیست و چگونه حل می شود

ایزوگام از پر استفاده ترین عایق های رطوبتی است که با استفاده از آن می توان دوام و پایداری ساختمان را تضمین کرد. همچنان که می دانید، عایق کاری از جمله خدمات خیلی مهم ساختمانی است که در مقاومت سازه تاثیر بسزایی دارد. خدمات مربوط به عایق بندی و ایزوگام بخش های مختلف سازه، سبب استقامت بیشتر ساختمان می شود. برای اینکه کاملا از مزایای ایزوگام استفاده کنید در ابتدا لازم است که در وقت خرید ایزوگام، ایزوگام با کیفیت و درجه یک را خریداری کنید.اما اگر یک سری از قوانین را رعایت نکنیم ممکن است چروک خوردگی در ایزوگام به وجود بیاید در ادامه دلیل چروک خوردگی در ایزوگام را برای تان معرفی می کنیم.

قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

دلیل چروک خوردگی در ایزوگام

بعد از آن دلایل لازم است که نصاب ایزوگام یک شخص متخصص و ماهر باشد که بتواند ضامن کیفیت ایزوگام کاری باشد. در این صورت می توان از افزایش عمر مفید ایزوگام اطمینان حاص کرد. اما در صورتی که یکی از این موارد رعایت نشود، ممکن است دلیل چروک خوردگی در ایزوگام شود و یا بروز مشکلات دیگری که هر کدام به نوبه خود می تواند دردسر ساز باشد. اما ما در ادامه برای اینکه شما بتوانید یک ایزوگام مرغوب و خوب را انتخاب کنید، در باره نکات مهم در شناخت بهترین نوع ایزوگام بیان می کنیم تا یک دلیل چروک خوردگی در ایزوگام را حذف کرده باشیم.سعی کنید برای انتخاب ایزوگام مناسب بیشتر از این که قیمت ایزوگام برای تان مهم باشد به کیفیت آن اهمیت بدهید.

دلیل چروک خوردگی در ایزوگام

همه چیز درباره ی دلیل چروک خوردگی در ایزوگام

نکات مهم در خرید بهترین نوع ایزوگام

امروزه تولید کننده های زیادی در کشور وجود دارد که به تولید و عرضه ایزوگام ها و عایق های رطوبتی مختلف اقدام می کنند که همین خود سبب شده است که مشتری در انتخاب ایزوگام مورد نظر خود، سر در گم شود. اما با این وجود باز هم برخی فاکتورها وجود دارد که شما با توجه به آن می توانید ایزوگام با کیفیت را از ایزوگام بی کیفیت تشخیص دهید. از جمله این موارد می توان توجه به رعایت اصول استاندارد، مرغوبیت ایزوگام و ضخامت مناسب نام برد.ایزوگام دلیجان همانطور که میدانید از بهترین ایزوگام ها می باشد اما باز هم با توجه به کیفیت آن قیمت ایزوگام دلیجان متغیر است.

نکات مهم در خرید بهترین نوع ایزوگام

ویژگی های ایزوگام با کیفیت

هم چنان که به آن اشاره کردیم، برای شناخت بهترین نوع ایزوگام، برخی فاکتورهای مهم موثر است که به شما در انتخاب ایزوگام مناسب کمک می کند. در ادامه این بخش خصوصیات مهم مرغوب ترین ایزوگام های تولید شده را بیان خواهیم کرد. به ترتیب می توان گفت که بهترین نوع ایزوگام باید دارای این مشخصات باشد:
• دارای وزن مناسب باشد. عموما ایزوگام های فویل دار دو لایه 45 کیلو و ضخامت 4 میلیمتر می تواند یک گزینه مناسب و با کیفیت محسوب شود.
• دارای ماندگاری بالا و عمر مفید در حدود 15 سال
• استحکام عالی و قابلیت اتصال مناسب به سطح مورد نظر
• رعایت تمام الگوریتم ها و مشخصات فنی مورد تایید سازمان ملی استاندارد
• دارای مقاومت گرمایی و کشسانی بالا
• استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهترین نوع الیاف، پلی استر و قیر پالایشگاهی
شما با رعایت این نکات می توانید یک دلیل چروک خوردگی در ایزوگام را از بین ببرید. اما دلیل چروک خوردگی در ایزوگام، می تواند به عوامل بعد از خرید ایزوگام هم مرتبط باشد مثل نصاب ایزوگام و طریقه نصب ایزوگام که در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد.

ویژگی های ایزوگام با کیفیت

نقش نصاب در کیفیت ایزوگام

همچنان که در بالا نیز اشاره شد، یک دلیل چروک خوردگی در ایزوگام می تواند انتخاب نصاب اشتباه باشد. یکی از موارد موثر در ماندگاری ایزوگام به نقش نصاب در زمان اجرای ایزوگام بستگی دارد. در اصل اگر ایزوگام کار، توانایی اجرای مناسب و صحیح عایق را نداشته باشد حتی در صورت استفاده از بهترین نوع ایزوگام، باز هم نمی توان انتظار داشت که عایق نصب شده دارای کارایی و دوام عالی باشد.
از این رو مناسب است که از خدمات نصب بهترین مجموعه ها و نمایندگی های ایزوگام استفاده کنید، چرا که به دلیل تجربه زیادی که دارد، نصابان حرفه ای و آموزش دیده ای می باشند.

 

نقش نصاب در کیفیت ایزوگام

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029