علت طبله ایزوگام چیست؟

اگر علت طبله ایزوگام را که بیابید، متوجه خواهید شد که تا چه حد خرید یک ایزوگام مرغوب و نصب صحیح آن می‌تواند موضوع مهم و حائز اهمیتی باشد؛ چرا که متأسفانه برخی از افراد تصور می‌کنند که تنها خرید و نصب موضوع مهمی است. در صورتی که کیفیت ایزوگام و مهارت در نصب آن از جمله معیارهای اصلی برای استفاده از ایزوگام در طولانی مدت است. به همین دلیل در ادامه همراه ما باشید تا با دلایل طبله زدن ایزوگام به صورت واضح آشنا شوید.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟ 

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟ 
قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

آشنایی با علت طبله ایزوگام

علت طبله ایزوگام ابتدا می‌تواند به خرید ایزوگام‌ های نامرغوب و بی‌کیفیت مرتبط باشد؛ چرا که این ایزوگام‌ها به هیچ عنوان چسبندگی خوبی نداشته و با کوچک‌ترین انبساط و انقباض به راحتی از سطح موردنظر جدا می‌شوند و به همین دلیل، مشاورین این مجموعه همیشه به شما توصیه می‌کنند که در هنگام خرید لطفاً به کیفیت ایزوگام توجه بیشتری نشان دهید؛ چرا که قیمت ایزوگام تضمین کننده استفاده شما در طول مدت نخواهد بود.
دلیل بعدی برای باد کردن می‌تواند عدم مهارت نصاب برای نصب ایزوگام باشد؛ چون که زیرسازی مناسبی انجام نداده و همین امر به عدم چسبندگی لازم ایزوگام ختم خواهد شد و به عنوان مثال اگر چسبندگی لازم برای نصب ایزوگام روی لایه قول ایزوگام قبلی را نادیده بگیرند، صد درصد مشکلات این‌چنینی را باید قطعاً در نظر بگیرید. برای مثال شما با بررسی قیمت ایزوگام دلیجان و کیفیت بالای آن می توانید از بروز این گونه مسائل جلوگیری نمایید. 
در حالت کلی می‌توان نصب غیر اصولی ایزوگام را مهم‌ترین دلیل برای باد کردن ایزوگام در نظر گرفت. به خاطر داشته باشید که اگر رطوبت در لایه‌های زیرین عایق به وجود آید، بخارآب فشار وارد کرده و همین امر به جدا شدن ایزوگام از سطح مورد نظر منجر می‌شود.  

همه چیز درباره علت طبله ایزوگام

آسیب های ایزوگام

شما بعد از خرید ایزوگام و نصب آن چنانچه به نگهداری صحیح این عایق رطوبتی نپردازید، با پاره شدن، سوراخ شدن، خشک شدن و حتی طبله و یا به قول معروف باد کردن ایزوگام رو‌به‌رو خواهید شد که متأسفانه برخی از افراد نسبت به آسیب‌های این‌چنینی در ابتدا هیچ‌گونه توجهی ندارند و در طولانی مدت که مجبور به پرداخت هزینه‌های گوناگون تعمیراتی می‌شوند به اهمیت نگهداری صحیح و مناسب ایزوگام آگاه می‌شوند، به همین دلیل لطفاً برای جلوگیری از بروز هر مشکل باید نحوه رسیدگی به ایزوگام را جدی بگیرید؛ چرا که ترک خوردگی یا نشتی هرکدام به مرور زمان مشکلات ریز و درشتی را به وجود می‎آورند که باعث می‌شوند تا شما برای رعایت نکات ایمنی هر چه سریع‌تر به تعمیر و تعویض ایزوگام مورد نظر خود بپردازید و در این میان نباید علت طبله ایزوگام را نادیده بگیرید.

آسیب های ایزوگام

اهمیت خرید ایزوگام باکیفیت

همان‌طور که گفته شد، خرید یک ایزوگام با کیفیت می‌تواند از باد کردن ایزوگام به مرور زمان جلوگیری کند. شما در هنگام برآورد قیمت ایزوگام دلیجان در این مجموعه، متوجه خواهید شد که صد درصد این نوع ایزوگام که جزء برندهای معتبر است با قیمت مناسب نیز به فروش می‌رسد و شما در طولانی مدت می‌توانید از مواجهه با آسیب‌هایی همچون باد کردن ایزوگام خود را دور کنید.
به این دلیل که علت طبله ایزوگام خرید ایزوگام‌های نامرغوبی است که برخی از مشتریان برای پرداخت هزینه کمتر به خرید این‌چنین عایق‌ های رطوبتی تمایل نشان می‌دهند. در صورتی که امروزه با توجه به اطلاع‌رسانی ما در این حوزه، مشتریان باید بدانند که تنها کیفیت می‌تواند به مقرون به صرفه بودن خرید آن‌ها در طولانی مدت کمک کند و در غیر این‌صورت، آن‌چنان‌که بایدوشاید نمی‌توانند در درازمدت از کیفیت ایزوگام مورد نظر خود مطمئن باشند.

روش های برطرف کردن طبله ایزوگام

حال که با علت طبله ایزوگام آشنا شده‌اید، بهتر است بدانید برای برطرف کردن این مشکل در ابتدا نصاب باید شدت آن را مورد بررسی قرار دهد؛ چرا که اگر محل خرابی مورد نظر آن چنان بزرگ نباشد به راحتی می‌توان به جدا کردن قسمت آسیب دیده پرداخت و در این شرایط با نصب یک لایه جدید ایزوگام به راحتی از شر این مشکل خود خلاص خواهد شد.
چنان‌چه شدت مشکل بیشتر از این حرف‌ها باشد، یعنی شما با یک خرابی وسیع به خاطر زیرسازی نامناسب ایزوگام روبه‌رو شوید، حقیقتاً نصاب به جدا کردن ایزوگام به صورت کامل از سطح بام باید اقدام کند؛ چون که ایزوگام به زیرسازی جدید نیاز دارد تا نصابی ماهر بتواند به صورت اصولی و طبق استاندارد‌هایی که مدنظر دارد به انجام زیرسازی جدید بپردازد تا این مشکل را به صورت کامل از بین ببرد.
بسیار دیده شده است که برخی از افراد در طولانی مدت تبدیل شدن ایزوگام را نادیده می‌گیرند و همین امر باعث می‌شود تا خرابی‌های بیشتری به بار آیند که با هزینه بالاتری باید به رفع آن بپردازند. به همین دلیل لطفاً در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکل در این باره یا هر نوع آسیب دیگری با مشاورین ما حتی به صورت تلفنی در ارتباط باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

نصاب ماهر ایزوگام

با توجه به اینکه شما در هنگام برآورد قیمت ایزوگام حساسیت زیادی به خرج می‎دهید لطفاً بعد از قیمت ایزوگام، به مهارت و تجربه نصاب هم توجه کنید؛ چرا که علت طبله ایزوگام همان‌گونه که گفته شد عدم مهارت و ظرافت کاری نصاب است.
برخی از افراد که به عنوان نصاب خود را معرفی می‌کنند، سابقه کاری بالایی نداشته و همچنین از تجهیزات مناسب نصب استفاده نمی‌کنند که همین امر خسارت‌های این‌چنینی را به مرور زمان به وجود می‌آورد. لطفاً بعد از انتخاب یک ایزوگام مرغوب و باکیفیت همانند برند دلیجان، سعی کنید از فردی ماهر و باتجربه و البته کار بلد برای نصب ایزوگام نیز کمک بگیرید تا در طولانی مدت از خرابی‌های این‌چنینی بتوانید به راحتی جلوگیری کند. مشاورین ما در این مجموعه شما را برای یافتن یک نصاب دلسوز و باتجربه راهنمایی می‌کنند.نصاب ماهر ایزوگام 

سخن پایانی

در مورد علت طبله ایزوگام هرآن‎چه لازم بود را بیان کرده‎ایم. توجه داشته باشید که ایزوگام یکی از عایق‌های رطوبتی بسیار کاربردی و البته خوش قیمتی است که امروزه می‌توان به خرید آنلاین و اینترنتی این نوع اقدام کرد، اما در این بین اهمیت نصب صحیح را نمی‌توان نادیده گرفت؛ چرا که 70% به نصب صحیح و مابقی آن به کیفیت ایزوگام مرتبط است، تا شما در طولانی مدت بدون اینکه با خرابی خاصی روبه‌رو شوید از مزایای این نوع عایق استفاده کنید. به هرحال مجموعه البرز ارغوان از جمله مجموعه‌های معتبری است که خدمات قابل قبولی را در کمترین زمان ممکن در زمینه فروش و نصب ایزوگام ارائه می‌دهد.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029