قیرگونی آماده چیست؟

قیرگونی آماده چیست، چه مزایایی دارد، چگونه و در چه مکانی اجرا می‌شود، همگی سؤالاتی هستند که ما در ادامه قصد داریم، به پاسخ آن‌ها بپردازیم.  قیرگونی آماده چیست یک سوال مهم است که در جواب آن باید گفت که امروزه روش‌های مختلف عایق‌کاری نظر مردم را به خود جلب کرده‌اند و به همین دلیل، شناخت هر روش می‌تواند به تصمیم‌گیری قابل‌قبول‌تر این افراد کمک کند.

قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

قیرگونی آماده چیست و چه اهمیتی دارد؟

قیرگونی آماده چیست را می‌توان این‌چنین توضیح داد که یکی از روش‌های عالی برای عایق کردن سازه است. این‌چنین، سازه مورد نظر شما به راحتی تخریب نخواهد شد و از مشکلاتی که به خرابی سازه کمک می‌کند، شما را دور میکند. بدون محدودیت، شما در هر مکانی قادر خواهید بود از این نوع قیرگونی استفاده کنید و حتی دردسرهای قیرگونی به روش سنتی را هم ندارد.

در یک دمای عادی قیر به حالت جامد خود را نشان می‌دهد که احتیاج به جوشاندن دارد. در صورتی که این فرایند برای قیرآماده به هیچ عنوان وجود ندارد. در حال حاضر این روش قیرگونی را می‌توان مدرن و جدید معرفی کرد و ما هم، هیچ‌وقت از روش‌های جدید و نو غافل نمی‌مانیم و به همین خاطر، با شما در این باره صحبت می‌کنیم.

قیرگونی آماده چیست و چه اهمیتی دارد؟

همه چیز درباره قیرگونی آماده

مزایای قیرگونی آماده

به نظر شما مزایای قیرگونی آماده چیست؟ به هر حال، مشتری به مزایای یک محصول و یا روش جدید توجه می‌کند و سپس از آن استقبال می‌کند.

  • اولین مزیتی که می‌توان برای قیرگونی آماده در نظر گرفت، کنترل و مدیریت حرارت مخلوط قیر با گونی است.
  • قیرگونی آماده در مقایسه با قیرگونی به سبک سنتی، در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد.
  • نصب قیرگونی آماده تنها با حرارت دادن آن امکان‎پذیر است.
  • قیرگونی آماده نسبت به قیرگونی به روش سنتی، 80% کمتر انرژی تلف می‌کند.
  • در روش قیرگونی آماده کم‌ترین میزان خطر آتش‌سوزی و حوادث این‌چنینی را می‌توان انتظار داشت.
  • قیرگونی آماده یک روش اقتصادی و کاملاً مقرون به صرفه است.
  • بعد از نصب قیرگونی آماده، به سرعت می‌توان از آن استفاده کرد.
  • این روش عایق‎کاری، سرعت اجرای بسیار بالایی دارد که نمی‎توان از آن چشم پوشی کرد.

از جمله مزایای دیگر قیرگونی آماده برای دوست‌داران محیط‌زیست، این است که کم‌ترین میزان آلایندگی محیط را از این روش می‌توان انتظار داشتمزایای قیرگونی آماده  

کاربرد قیرگونی آماده

حدس شما در مورد کاربرد و موارد استفاده قیرگونی آماده چیست؟

به هر حال زمانی که به خرید ایزوگام اقدام می‌کنید، هدف مشخص است و برای مکانه‌ای گوناگونی می‌توانید از ایزوگام استفاده کنید. در مورداستفاده از قیرگونی آماده چه میدانید؟

قیرگونی آماده بهترین و معقولانه‌ترین روش عایق‌کاری انواع سازه همچون ساختمان است. حتی برخی برای عایق‌کاری مخزن‌های بتنی از این روش عایق‌کاری استفاده می‌کنند. به خاطر داشته باشید که حتی برای عایق کردن استخر هم می‌توان از قیرگونی آماده استفاده کرد.

قیرگونی آماده برای استفاده روی سطوح فلزی هم کاربرد دارد. البته موارد استفاده از قیرگونی آماده کم نیست، ولی ما به چند نمونه آن اشاره‌کرده‌ایم که از حوصله کاربر خارج نباشد. عایق‌کاری هرمکانی می‌تواند به حفظ عمر مفید آن در طولانی مدت کمک کند. امروزه با شرایط آب و هوایی خود به تنهایی می‌تواند آسیب‌های زیادی را به سازه‌های گوناگون وارد آورد. به همین دلیل، لزوم انجام روش‌های گوناگون عایق‌کاری را نباید کم‌اهمیت در نظر گرفت.

قیمت قیرگونی آماده

قیمت ایزوگام با توجه به عوامل خاصی برآورد می‌شود، در مورد قیمت قیرگونی آماده باتوجه به اینکه از مزایا و کاربرد آن سخن گفتیم، می‌توان گفت قیمت منصفانه‌ای می‌تواند داشته باشد که این‌چنین مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. به هر حال عواملی در برآورد قیمت این نوع عایق هم نقش دارند.

اولین و مهم‌ترین عامل می‌تواند میزان مساحتی باشد که احتیاج به قیرگونی آماده دارد، هرچقدر مساحت بیشتر باشد، طبیعتاً هزینه بیشتری را هم باید پرداخت کنید. همچنین عامل دیگری که مهم است، توجه به تعداد لایه‌هایی است که برای عایق‌کاری مدنظر گرفته‌شده است. مقدار و حجم موادی که به کارگرفته شده است را در این میان، از یاد نبرید که این خود یکی از عوامل اصلی برای محاسبه قیمت قیرگونی آماده است.

دستمزد عایق کار را هم نباید فراموش کرد که این خود به انصاف وی برمی‌گردد که چه هزینه‌ای را برای شما برآورد کند. اگر از تیم ماهر ما در مجموعه البرز ارغوان استفاده کنید، طبیعتاً اجرت و دستمزد منصفانه‌ای را می‌توانید برآورد کنید. حال که متوجه شده‌اید “قیرگونی آماده چیست”، بهتر است بدانید موادی که شرکت البزر ارغوان برای قیرگونی آماده‌به‌کار می‌گیرد، موادی مرغوب و البته درجه یک است.

روش های افزایش عمر ایزوگام

نحوه اجرای قیرگونی آماده

با توجه به آنچه که برای پاسخ به این سؤال که قیرگونی آماده چیست بیان کرده‌ایم، در مورد اجرای این روش عایق‌کاری هم باید صحبت کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه تکمیل شود که در ابتدا تمیز بودن سطح یک موضوع مهم و کلیدی به شمار می‌آید. هرگونه غبار و گرد و خاک می‌توانند مشکلات زیادی را بعداً به وجود آورند. سطحی چنانچه به ترمیم و تعمیر نیاز دارد، در ابتدا باید آن را تعمیر  و یا ترمیم کرده و سپس از قیرگونی آماده استفاده کنند. سطح اگر کمی مرطوب باشد، عالی خواهد بود ولی کمی مرطوب نه زیاد. چنانچه سطح گرم و خشک باشد هم، از مقداری پرایمر می‌توان استفاده کرد. در صورتی که لایه‌های زیرین کاملاً خشک شوند، می‌توان از لایه‎ های بیشتری استفاده کرد.

این نکته را به خاطر داشته باشید که هرچقدر عایق‌کاری مهارت و تجربه بیشتری برای اجرای کار داشته باشد، شما با نتیجه قابل‌قبول‌تری در طولانی مدت روبه‌رو خواهید شد. امروزه تجربه حرف اول را میزند و در زمینه‌های این‌چنینی هم نباید این اصل را نادیده گرفت. شما در سایت البزر ارغوان علاوه بر بررسی قیمت ایزوگام دلیجان می‌توانید از مشاورین این مجموعه بخواهید که عایق‌کارانی ماهر و متخصص را در این زمینه به شما معرفی کنند. این چنین در دراز مدت با مشکلات ریز و درشتی رو به رو نخواهید شد. 

سخن پایانی

در مورد اینکه قیرگونی آماده چیست به صورت اجمالی و مفید توضیح داده‌ایم. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت روش‌های عایق‌کاری هم پیشرفت‌هایی داشته‌اند. دیگر از قیرگونی به روش سنتی خبری نیست و در کمترین زمان، قیرگونی آماده بهترین نصب را به نمایش در می‌آورد. تنها کافیست برای آشنایی هرچه بیشتر با خدمات شرکت البرز ارغوان در این زمینه، با مشاورین مجموعه در تماس باشید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029