خصوصیات قیر پلیمری چیست؟

قیر پلیمری چیست می‌تواند سؤال بسیاری از شما کاربران عزیز باشد؛ چرا که امروزه استفاده از قیر برای تولید ایزوگام هم مورد توجه قرار می‌گیرد و کاملاً طبیعی است که در این میان، باید به این نکته هم توجه شود که قیر در چه حالتی می‌تواند ساختار قابل‌ قبول‌ تری را ارائه دهد. توجه داشته باشید که چنانچه برای تولید ایزوگام و یا استفاده در خدماتی همچون راه‌سازی و جاده سازی اگر دوام، استحکام و مقاومت قابل قبولی نداشته باشد، علاوه بر اتلاف هزینه در آینده خسارت‌های ریز و درشت زیادی را نیز برآورد خواهد کرد و به همین دلیل، ما در ادامه شما را با پرسش قیر پلیمری چیست بیشتر آشنا خواهیم کرد.  

قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

دلیل استفاده از قیر پلیمری چیست؟

در صنعتی مانند قیر و حتی ایزوگام حقیقتاً پلیمر SBS را می‌توان جزء بهترین‌ها در نظر گرفت. از این نوع پلیمر برای تولید قیر اصلاح شده استفاده می‌کنند. کارایی حقیقی قیراصلاح شده در دمای انتقال درجه دومی به راحتی مشهود است و به این دلیل که قیرهای معمولی دیگر نمی‌توانند پاسخگوی مناسبی باشند، امروزه از قیرهای پلیمری استفاده می‌کنند. در این میان، رزین توموپلاستیک الاستومری یکی از انواع قیرهای پلیمری است که ساختاری شبیه SBS دارد. بدین ترتیب است که می‌توانید به پاسخ این سؤال بیندیشید که قیر پلیمری چیست؟
از جمله ویژگی‌هایی که می‌توان برای قیر اصلاح شده در نظر گرفت، مقاومت بسیار بالا در برابر انواع تغییرات دمایی است. همچنین باید این نکته را در نظر بگیرید که چسبندگی این مدل قیر به مراتب بسیار بیشتر است و همین دلیل امروزه قیر پلیمری توانسته تا این حد حرفی برای گفتن داشته باشد. قیمت ایزوگام دلیجان که از کیفیت بالایی برخوردار است با توجه به نوع مواد مصرفی و تشکیل دهنده آن می تواند متغیر باشد. معمولاً برای برآورد هزینه‌ها در امر راه سازی و جاده سازی و همچنین تولید ایزوگام قیر جایگاه بسیار مهمی را از آن خود کرده است. 

دلیل استفاده از قیر پلیمری چیست؟

همه چیز درباره پرسش قیر پلیمری چیست؟

پلیمر چیست؟

کلمه پلیمر ریشه خود را از یونان گرفته است. پلی یعنی بسیار و مر به معنی پاره است. پلیمر که یک نوع درشت مولکول است، از هزاران واحد تکرارشونده به وجود می‌آید. کربن و هیدروژن را می‌توان پایه پلیمرها معرفی کرد. زمانی که کربن‌ها به یکدیگر پیوند می‌خورند، شما را با زنجیره‌ای طولانی روبه‌رو می‌کنند. تقسیم‌ بندی پلیمرها با توجه به نوع کاربرد آن‌ها انجام پذیر است که ترموپلاستیک، ترموست و الاستومر را می‌توان در این تقسیم‌بندی جای داد. پلی پروپیلن، پلی استایرن و پلی اتین سه دسته بندی ترموپلاستیک‌ها را به خود اختصاص می‌دهد. رزین‌ها، پلی استر، پلی یورتان و سیلیکون در دسته بندی ترموست‌ها قرار می‌گیرند. پلیمر SBS هم در دسته بندی الاستومر قرار می‌گیرد. حال می‌توانیم به این موضوع بپردازیم که قیر پلیمری چیست؟

جایگاه قیر برای تولید ایزوگام

امروزه برای برآورد قیمت ایزوگام صد درصد باید به نحوه تولید و مواد اولیه آن هم توجه کرد.به این دلیل که قیر نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند تا ایزوگام بتواند کیفیت خوبی را به وجود آورد. در این بین قیر پلیمری یکی از مرغوب ترین انواع قیر است که مشتریان نمی‌توانند قیمت پایینی را برای خرید ایزوگامی که از این قیر تولید شده است، در نظر بگیرند. به هر حال یکی از مواد اولیه بسیار مهم برای تولید ایزوگام قطعاً قیر است و اگر شما به دنبال ایزوگامی مستحکم،مقاوم و بادوام در طولانی مدت هستید باید مواد اولیه را برای تولید ایزوگام همچون قیر را مورد بررسی قرار دهید.
بسیاری از مشتریان متأسفانه در ابتدا این‌گونه تصور می‌کنند که تنها خرید ایزوگام را با قیمت ارزان باید اولویت خود قرار دهند، در صورتی که این‌چنین نیست و کیفیت مواد اولیه موضوع مهم‌تری به شما می‎آید. اگر ایزوگام از قیر بی‌کیفیتی تولید شده باشد، صد درصد در کوتاه مدت هزینه تعمیرات بالایی را افراد باید بپردازند. به همین دلیل، توصیه ما این است که قبل از خرید ایزوگام با مشاورین ما صحبتی داشته باشید و حتی در مورد اینکه “قیر پلیمری چیست” هم اطلاعات بیشتری کسب کنید.جایگاه قیر برای تولید ایزوگام

ایزوگام دلیجان

این نکته را به خاطر داشته باشید که یک ایزوگام منحصر به فرد و مناسب دو لایه زمانی که از قیر پلیمری تولید شده باشد، می‌تواند مرغوبیت خود را ضمن نگهداری درست در طولانی مدت به مدت حداقل ۱۰ سال به نمایش بگذارد. برندی مانند دلیجان که امروزه بسیاری به دنبال برآورد قیمت ایزوگام دلیجان هستند، از قیر پلیمری برای تولید ایزوگام استفاده می‌کند اما در این میان، شما باید بدانید که قیمت ایزوگام‌های دولایه با قیر پلیمری برند دلیجان با انواع دیگری که تولید می‌کند، قیمت متفاوتی را برآورد می‌کند. بهترین نوع ایزوگام نوعی است که از قیر پلیمری ۶۰ و ۷۰ درصدی استفاده کرده باشد که برند دلیجان توانست بسیار قابل قبول عمل کند. با این حساب شما نیز به راحتی متوجه شده‌اید که قیر پلیمری چیست.  
معمولاً برای جاده سازی و راه سازی استفاده از قیر را نمی‌توان نادیده گرفت. به همین دلیل ، قیرهای پلیمری حرف‌های بیشتری برای گفتن دارند؛ چرا که در طولانی مدت دوام، استحکام و دوام خود را به رخ می‌کشند و نسبت به قیر معمولی ساختار ایده آل‌تری را به وجود می‌آورد. در آزمایشگاه‌ها روی قیرهای پلیمری عملیات و تحقیق‌های خاصی صورت می‌گیرد که همین امر می‌تواند به افزایش مقاومت و دوام این قیرها نیز کمک کنند.

خرید انواع ایزوگام

 امروزه خرید انواع ایزوگام توانسته به دلیل مزایایی که دارد، یک خرید ضروری به حساب آید؛ چرا که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به درون سازه، ایزوگام می‌تواند با قیمت مناسب یک انتخاب عالی به شمار آید اما به نظر شما هر نوع ایزوگامی ارزش خرید دارد؟
صد درصد این‌چنین نیست. به همین دلیل در هنگام خرید ایزوگام باید پارامترهایی را در نظر بگیرید مانند اینکه قیر پلیمری چیست که به هر حال قیر نقش بسیار مهمی در تولید ایزوگام دارد. قبل از خرید انواع ایزوگام در هر برندی و همچنین نصب آن، با افراد ماهر و دلسوز در این زمینه مشورت کنید که مشاورین ما در سایت البرز ارغوان با صبر و حوصله آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان هستند.خرید انواع ایزوگام

سخن پایانی

ما توجه به آنچه بیان کرده‌ایم، به نظر شما قیر پلیمری چیست؟ این قیر یکی از انواع قیرهای اصلاح شده‌ای است که به خاطر دوام و استحکام بالایی که دارد امروزه یکی گزینه عالی برای تولید ایزوگام و بسیاری از خدمات دیگر به شمار می‌آید.شما برای کسب اطلاعان بیشتر لطفاً با متخصصین مجموعه البرز ارغوان در تماس باشید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029