به سایت عایق البرز ارغوان خوش آمدید.

قیمت ایزوگام

مناسب ترین قیمت ایزوگام با عایق البرز ارغوان

قیمت ایزوگام تحت تاثیر عوامل زیادی است و حتی می‌تواند به طور روزانه در حال تغییر باشد. انواع و برندهای مختلف ایزوگام دارای قیمت‌ های مختلفی هستند و همین موضوع باعث شده است تا فروشنده‌ های مختلف، قیمت‌ ایزوگام متفاوتی را ارائه دهند. در این شرایط بهترین انتخاب این است که با مراجعه به یک فروشگاه بزرگ و معتبر، از قیمت ایزوگام آگاهی یابید. شما می توانید بهترین و مناسب‌ترین قیمت ایزوگام را از البرز ارغوان بخواهید. ما برندهای شناخته شده ایزوگام را با مناسب ترین و بهترین قیمت به شما ارائه می کنیم تا شما بتوانید از برترین کیفیت بهره‌مند شوید.

قیمت ایزوگام

نحوه استعلام قیمت ایزوگام از البرز ارغوان

مراحل خرید ایزوگام از ایزوگام البرز ارغوان
مراحل خرید ایزوگام دلیجان از البرز ارغوان

برای استعلام قیمت ایزوگام به مشاوره نیاز دارید ؟

با مشاورین البرز ارغوان در ارتباط باشید

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ایزوگام

چه عواملی باعث تغییر قیمت می شوند ؟

پوشش خارجی

برند

تعداد لایه

نصب

طرح پوشش

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ایزوگام

چه عواملی باعث تغییر قیمت می شوند ؟

پوشش خارجی

برند

تعداد لایه

نصب

طرح پوشش

سایر خدمات و ضمانت

کلیه خدمات البرز ارغوان 

پوشش بیمه نامه

پوشش بیمه نامه 10 ساله برای تمامی محصولات

ضمانت نامه کتبی

ارائه ضمانت نامه کتبی 10 ساله برای تمامی محصولات تولیدی عایق البرز ارغوان

ارائه کلیه خدمات

ارائه کلیه خدمات نصب با استفاده از کارشناسان مجرب

درباره قیمت ایزوگام در البرز ارغوان

آشنایی با تاریخچه شرکت البرز رغوان

شرکت عایق البرز ارغوان تولید کننده انواع قیر از قبیل 60/70 و 85/100 به صورت بشکه، حلب، کارتن و انواع عایق‌ های رطوبتی و پلیمری با برند دریا بام دلیجان و موج بام شرق در سال 1392 با مجوز رسمی از سازمان صنایع و معادن استان سمنان در شهرک صنعتی جنت آباد در زمینی به مساحت 9000 متر مربع تاسیس و با شماره ثبت 2350 به ثبت رسید. این شرکت با ظرفیت تولید ماهیانه 1470 تن طراحی و پس از تولید مرغوبترین و با کیفیت ترین نوع ایزوگام با شعار مشتری مداری موفق به کسب امتیازات فراوان گردید.

این شرکت به منظور کنترل کیفیت محصولات برای خرید ایزوگام و مناسب سازی قیمت ایزوگام اقدام به احداث آزمایشگاه و استخدام مهندس شیمی نمود و موفق به دریافت گواهینامه تایید صلاحیت و استاندارد گردید.

درباره-خرید-ایزوگام-البرز-ارغوان

همه چیز درباره قیمت ایزوگام

ایزوگام چیست؟

ایزوگام یک محصول دو لایه متشکل از الیاف شیشه و پلی استر است که به عنوان یک عایق رطوبتی شناخته می شود. این لایه ها با قیر تقویت شده با پلیمر ها پوشانده شده است و عایقی بسیار مقاوم در برابر رطوبت برای پشت بام می باشد. قیمت برای خرید ایزوگام های مختلف تفاوت است و انواع و طرح‌های مختلفی از ایزوگام در بازار وجود دارد.

ایزوگام چیست؟

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ایزوگام چیست؟

برند

تعرفه ایزوگام موجود در بازار باهم تفاوت دارد، زیرا همانند تمامی محصولات موجود در بازار، ایزوگام نیز شامل برندهای مختلف و متنوعی می‌شوند که هرکدام از آن‌ها با توجه به کیفیت و مواد به کار برده شده در آن‌ها و همچنین چندین و چند فاکتور دیگر، شامل قیمت‌های متفاتی نیز هستند. بنابراین “قیمت ایزوگام” برندهای مختلف باهم تفاوت دارد و طبیعتا هرچقدر که محصول مرغوب‌تر باشد، قیمت بیشتری نیز خواهد داشت. 

پوشش خارجی

 هزینه ایزوگام هایی که دارای پوشش خارجی مانند آلومینیوم هستند، بالاتر است. این نوع ایزوگام‌های بیشتر در پشت بام‌ها استفاده می‌شوند.

طرح پوشش

 با گذشت زمان، ایزوگام ‌ها در حال خارج شدن از حالت ساده و معمولی هستند و ایزوگام‌ های طرح دار در حال ورود به بازار هستند، طرح ایزوگام نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در “هزینه ایزوگام” است.

نصب

 مساحت نصب ایزوگام و همچنین محل آن نیز از عواملی هستند که در قیمت ایزوگام تاثیرگذار هستند. البته هزینه ایزوگام همراه با نصب و بدون نصب نیز متفاوت است.

تعداد لایه

 از آنجایی که ساخت هرلایه ایزوگام نیازمند مواد اولیه است، بنابراین طبیعی است که هزینه ایزوگام با تعداد لایه بالاتر نیز بیشتر است.
 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ایزوگام چیست؟

عوامل تاثیرگذار بر عمر ایزوگام

 
 • نصاب ماهر که مهم ترین عامل است
 • کیفیت و قیمت ایزوگام
 • روش نصب عایق رطوبتی
 • زیرکاری مناسب
 • مراقبت و نگهداری صحیح از ایزوگام
 • محیط اطراف یک ایزوگام
 • استفاده ایزوگام متناسب با محل مورد توجه
 

قیمت انواع ایزوگام بر اساس روکش

با توجه به نوع روکش و یا خود استفاده کردن از روکش باعث به وجود آمدن انواع مختلفی از ایزوگام بر اساس روکش شده است که البته این موارد بر قیمت ایزوگام نیز تاثیرگذار هستند. به طور کلی، روکش ایزوگام معمولا از یک لایه نازک آلومینیوم تشکیل شده است که می‌تواند تا 100 میکرون ضخامت داشته باشد. اما به دلیل ظاهر نه چندان مطلوب و تمایل افراد به ایزوگام‌هایی با ظاهر بهتر، برخی انواع دیگر ایزوگام نیز وجود دارند که شامل موارد زیر می‌شوند:

 • ایزوگام ساده (پودری)
 • ایزوگام فویل‌دار و یا همان آلومینیومی
 • ایزوگام طرح دار
 • ایزوگام ماسه‌ای
 • ایزوشینگل

انتخاب هریک از موارد بالا بر هزینه ایزوگام تاثیرگذار است و نحوه نصب ایزوگام های ذکر شده هریک با یکدیگر متفاوت است.

قیمت انواع ایزوگام بر اساس روکش

نحوه محاسبه قیمت ایزوگام

 عوامل زیادی در بر هزینه ایزوگام تاثیرگذار هستند که در مطالب بالاتر برخی از آن‌ها را ذکر کردیم. معمولا قیمت ایزوگام بر حسب رول و یا متری محاسبه می‌شود، هر رول نیز حدود 100 متر مربع است. این 100 متر نیز میتواند تحت تاثیر عوامل زیادی، قیمت متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال، هزینه ایزوگام تک لایه و دو لایه، دارای فویل و بدون فویل، ایزوگام زمستانی و یا تابستانی، نصب روی سطوح مسطح بام، یا دیوارهای سرویس‌های بهداشتی، حمام و… . تمامی این موارد بر قیمت تمام شده ی ایزوگام تاثیرگذار هستند.

اما نکته‌ای که باید به آن دقت داشته باشید، این است که نباید تنها متراژ کف را برای محاسبه هزینه ایزوگام در نظر داشته باشید. زیرا حدود 20% از ایزوگام برای همپوشانی لایه‌های کناری و دیوار‌ها در پشت‌بام مصرف خواهد شد. بنابراین هنگام محاسبه متراژ و هزینه ایزوگام باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

الیاف تیشو چه تاثیری در قیمت ایزوگام دارد؟

تیشو و یا همان الیاف شیشه‌ ای یکی از مواردی است که در کیفیت و در نتیجه قیمت ایزوگام تاثیر زیادی دارد. به عبارت دیگر تیشو الیافی است که در بافت ایزوگام به کار می‌رود و خاصیت عایقی ایزوگام را تقویت می‌ کند. این موضوع که شرکت تولید کننده ایزوگام از چه نوع تیشویی استفاده می‎کند و اینکه آیا تیشو وارداتی است یا تولید داخل، می‌تواند بر کیفیت و همچنین هزینه ایزوگام تاثیر گذار باشد. طبیعتا هر چقدر که کیفیت تیشو بالاتر باشد و در نتیجه کیفیت ایزوگام بالاتر رود، قیمت ایزوگام نیز بیشتر می‌شود.

الیاف تیشو چه تاثیری در قیمت ایزوگام دارد

آیا قیمت ایزوگام در طول عمر آن تاثیری دارد؟

“قیمت ایزوگام” یک فاکتور تاثیرگذار در طول عمر آن است. طبیعتا هرچقدر که مواد اولیه به کار رفته در ساخت ایزوگام مرغوب‌ تر و بهتر باشند، قیمت ایزوگام نیز بیشتر خواهد بود. همچنین راه حل‌ های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ ها از مرغوبیت جنس ایزوگام اطمینان حاصل کنید. همچنین برای افزایش عمر ایزوگام می‌تواند موارد زیر را رعایت کنید:
 •  در صورتی که کولر شما نشتی دارد، آن را تعمیر کنید زیرا جریان مداوم آب کولر می‌تواند باعث خرابی و کاهش عمر ایزوگام شود.
 • اجسام تیز و برنده را در پشت بام قرار ندهید زیرا باعث خراش و از بین رفتن ایزوگام می‌شوند.
 • مراقب باشید تا حلال‌ های نفتی نفت، گازوئیل و… روی ایزوگام ریخته نشوند زیرا باعث از بین رفتن آن می‌شوند.

کنترل کیفیت

شرکت عایق البرز ارغوان به منظور بهینه کردن قیمت ایزوگام و کنترل کیفیت محصولات اقدام به احداث آزمایشگاه با استفاده از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و استخدام مهندس شیمی جهت نظارت بر شرایط حاکم بر تولید و کیفیت نموده و موفق به دریافت گواهینامه تایید صلاحیت و استاندارد جهانی گردید.

کنترل کیفیت

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Share on twitter
Twitter
Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

8 نظر

  • سلام دوست عزیز. شما میتونید برای استعلام قیمت با مشاورین ما در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید.

  • سلام بر شما. دوست عزیز لطفا برای استعلام قیمت و تخمین هزینه با مشاورین ما در تماس باشید.

 • سلام خسته نباشید من میخوام پشت بوم خونه رو ایزوگام کنم میخواستم بدونم چه فصلی واسه انجامش مناسب تره؟ ممنون

  • سلام بر شما دوست عزیز. بهترین فصل و زمان برای نصب ایزوگام فصل تابستان است. چون در این فصل هوای گرم و خشک باعث میشود رطوبت ناشی از بارندگی ها کم شود و ایزوگام چسبندگی بیشتری به سطح پشت بام داشته باشد. شما میتوانید برای استعلام قیمت و یا مشاوره با مشاورین ما در تماس باشید.

 • سلام و درود
  میخواستم بدونم چقدر نصب ایزوگام برای یک سقف ۱۳۰۰ متری زمان میبرد؟؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.