کمچه یا ماله ایزوگام چیست و چه کاربردی دارد؟

شاید برای شما هم سوال باشد که ماله ایزوگام چیست ؟ این سوال می‌تواند برای افرادی که می‌خواهند در زمینه نصب ایزوگام فعالیت داشته باشند، یک سوال مهم باشد. افراد برای هر کاری و هر شغلی برای اینکه به درستی انجام شود لازم است تا از ابزارهای مختلفی برای انجام فعالیت مربوطه استفاده کنند. یکی از ابزارهایی که در زمان نصب ایزوگام بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد کمچه یا ماله ایزوگام است. تا پایان این مطلب همراه کنید تا شما را بیشتر با ماله ایزوگام آشنا کنیم.

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟ 

کمچه یا ماله
قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

ماله ایزوگام چیست؟

ماله ایزوگام چیست؟ ماله ایزوگام از مهم‌ترین ابزارهایی است که در مراحل نصب ایزوگام استفاده فراوانی از آن می‌شود. این وسیله که شبیه به گلابی است به صورت متداول از جنس فولاد تولید شده و دارای دستی چوبی یا پلاستیکی می‌باشد. مهمترین تفاوتی که کمچه با ماله‌های معمولی دارد این است که نوک آن باریک‌ تر خواهد بود. کمچه در بازار معمولاً به شکل تک پایه دست در پشت یا دست در بالا با دو پایه وجود دارد. 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع ایزوگام و قیمت ایزوگام دلیجان با مشاورین زبده ما در البرز ارغوان در ارتباط باشید.

همه چیز درباره پرسش ماله ایزوگام چیست؟

مهمترین کاربردهای کمچه

حال که دانستیم ماله ایزوگام چیست باید توجه داشته باشید که زمانی که مشغول به نصب ایزوگام می‌شوید قطعاً از شعله برای داغ کردن قیر ایزوگام استفاده می‌کنید و گاهی لازم است لبه‌های ایزوگام به هم بچسبند یا اینکه در گوشه‌های پشت بام یا کانال‌های کولر و لبه‌های کانال آب می‌خواهید عایق‌ بندی و ایزولاسیون را انجام دهید. برای تمامی این کارها لازم است که از کمچه ایزوگام استفاده کنید. با توجه به اینکه کمچه ایزوگام یک سطح صیقلی دارد، در زمان حرکت آن روی قیر‌های ذوب شده، سطح قیر صاف می‌گردد و اگر منافذی وجود داشته باشد که موجب نفوذ آب گردد به صورت کامل پوشش داده خواهد شد. قیمت ایزوگام با توجه به کیفیت ایزوگام تهیه شده متغیر است.

مهمترین کاربردهای کمچه

چگونه از کمچه ایزوگام استفاده کنیم؟

تا اینجا با ماله ایزوگام چیست آشنا شدید؛ اما اگر بخواهیم در ارتباط با شیوه استفاده این وسیله صحبت کنیم باید به شما بگویم که استفاده از این ابزار اصلا کار سختی نیست. تنها باید برای ایزولاسیون درست و اصولی لبه‌های ایزوگام، تمرین کافی را انجام داده باشید و بدین طریق دیگر راهی برای وارد شدن آب ساختمان وجود نخواهد داشت.

نکات مهم در زمان خرید کمچه ایزوگام

در خرید ایزوگام معمولاً افراد حساسیت بسیار بالایی را نشان می‌دهند و به این موضوع دقت بسیار زیادی دارند؛ اما لازم است تا افرادی که می‌خواهند وسایل نصب ایزوگام را تهیه کنند برخی نکات را مورد ارزیابی قرار داده تا بتوانند انتخابی درست و اصولی داشته باشند. از جمله مهمترین مواردی که در زمان خرید کمچه باید با آن توجه شود این است که وسیله‌ای را تهیه کنید که استاندارد باشد و قطر و ابعاد خوبی برای کار شما داشته باشد. کمچه را سعی کنید از جایی بخرید که معتبر باشد و فوری مشکلی برای آن به وجود نیاید. به دسته‌های کمچه هم دقت داشته باشید که خیلی شل نباشد تا در زمان کار دست شما را اذیت نکند.

نکات مهم در زمان خرید کمچه ایزوگام

 

سخن پایانی

“ماله ایزوگام چیست” موضوعی بود که در این مطلب سعی کردیم شما را با آن آشنا کنیم. این وسیله بسیار کاربردی بوده و برای اینکه بتوانید یک نصب درست و اصولی را داشته باشید مهم به شمار می‌آید. پس در زمان خرید آن دقت لازم را به عمل آورید. برای اطلاع از قیمت ایزوگام می‌توانید با کارشناسان ما در عایق البرز  ارغوان ارتباط برقرار کنید و قیمت ایزوگام دلیجان را هم به دست آورید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029