محاسبه قیمت ایزوگام چگونه انجام می شود؟

محاسبه قیمت ایزوگام با توجه به عوامل مختلف انجام می‌شود و به هر حال ایزوگام یکی از عایق‌های رطوبتی پرکاربرد است که امروزه در انواع گوناگون به فروش می‌رسد و بهتر است در مورد نحوه محاسبه قیمت ایزوگام بیشتر بدانید همچنین شما می‌توانید برای آشنایی با انواع ایزوگام و قیمت آن‌ها با مشاورین ما در سایت البرز ارغوان در ارتباط باشید؛ چرا که امروزه اهمیت استفاده از ایزوگام را برای جلوگیری از خطرات احتمالی مربوط به سازه‌های گوناگون نمی‌توان نادیده گرفت.  

در این مطلب با چه مواردی آشنا می شویم ؟ 

قیمت ایزوگام چگونه محاسبه می‌شود
قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

محاسبه قیمت ایزوگام

برای محاسبه قیمت ایزوگام شما باید 3 شاخصه را در نظر بگیرید. اولین شاخصه زمانی است که مساحت سطحی که قرار است ایزوگام کاری شود را بررسی کنید. بعد از مساحت باید نوع سطح موضوع بسیار مهمی است،یعنی سطح می‌تواند استخر، سرویس بهداشتی، پشت بام و یا … باشد. در این میان باید برند ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید که تمام این موارد 3 شاخصه مهم برای برآورد محاسبه قیمت این عایق رطوبتی را شامل می‌شوند.

محاسبه قیمت ایزوگام به جه صورت است؟

همه چیز درباره نحوه محاسبه قیمت ایزوگام

مساحت سطح ایزوگام

هزینه ایزوگام زمانی طبق مساحت سطح برآورد می‌شود که مساحت از 50 متر مربع بیشتر باشد. در صورتی که اگر سطحی کمتر از 50 مترمربع باشد باید تنها هزینه‌های ثابت را در نظر گرفت که این هزینه‌ها می‌تواند شامل انتقال تجهیزات و رفت و آمد شود و البته کاملاً توافقی است. زمانی که شما قصد دارید به محاسبه مقدار ایزوگام بپردازید، باید 20% بیشتر ایزوگام خریداری کنید؛ چراکه  روی هم افتادگی لبه‌ها نیز کمی اتلاف به وجود می‌آورند و در محاسبه قیمت ایزوگام جای می‌گیرد.

مساحت سطح ایزوگام​

سطح ایزوگام

شما قبل از خرید هر نوع ایزوگامی باید مواردی را در مورد آن بدانید و پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید ایزوگام باید این نکته را در نظر بگیرید که ایزوگام مورد نظر برای پوشش چه نوع سطحی است. به هر حال هر سطحی مشکلات خاص خود را به وجود می‌آورد. برای ایزوگام کاری سرویس بهداشتی شما باید شگرد خاصی را در نظر بگیرید، همان‌طور برای ایزوگام کاری ایزوگام شما به مقدار بیشتری نیاز دارید و به همین دلیل بررسی سطوح مورد نظر برای نصب ایزوگام نیز موضوع بسیار مهمی به شمار می‌آیند.

برند ایزوگام

در نظر داشته باشید یکی از اصلی ترین مواردی که در محاسبه قیمت ایزوگام اهمیت دارد برند آن است و قیمت ایزوگام دلیجان به این دلیل این‌چنین مورد توجه قرار گرفته است که جزء برندهای معتبر بازار ایزوگام است. یکی از عوامل کلیدی برای محاسبه و بررسی قیمت انواع ایزوگام صد درصد، برند این عایق رطوبتی است. برندهای خوش‌نام و محبوب ایزوگام قطعاً خط تولید باکیفیتی را دنبال می‌کنند و همین امر باعث می‌شود تا شما قیمت ارزانی را در نظر نگیرید. معمولاً قیمت‌های برندهای معتبر همگی مناسب و مقرون به صرفه هستند و نمی‌توان گفت که شما را با قیمتی غیرمعقولانه رو‌به‎رو می‎کنند.

قیمت نصب ایزوگام چگونه محاسبه می‌ شود؟

قیمت ایزوگام با نصب هم باتوجه به میزان مساحت محل، هزینه حمل و نقل، تعداد لایه‌های ایزوگام و نوع پوشش ایزوگام برآورد می‌شود، معمولاً ایزوگام‌هایی که دارای فویل آلومینیوم هستند، نسبت به ایزوگام‌های معمولی هزینه نصب بالاتری را برآورد می‌کنند و متوجه شدید که بخشی از قیمت ایزوگام را نصب آن شامل می‌شود و باید این مورد را قبل از اینکه ایزوگام خود را تهیه کنید بدانید.

 همچنین ایزوگام‌های دولایه البته با توجه به برند نیز قیمت بالاتری را محاسبه می‌کنند. به خاطر داشته باشید که قیمت نصب ایزوگام که جنبه زیبایی دارد، با ایزوگامی که قرار است از سازه محافظت کند تا در برابر رطوبت و نم استحکام خود را از دست ندهد، نیز قیمت متفاوتی را برآورد می‌کند.

 هزینه حمل و نقل را یکی از هزینه‌های اساسی باید در نظر گرفت که البته برای سطحی که گسترده و وسیع است از تجهیزات و ماشین‌آلات گوناگونی استفاده می‌کنند که همین امر باعث افزایش هزینه نصب و “محاسبه قیمت ایزوگام”  خواهد شد.  

قیمت نصب ایزوگام چگونه محاسبه می‌ شود؟​

دلیل اهمیت نصب ایزوگام

تمامی ساختمان‌ها، معابر، مجتمع‎ها و… بدون شک به ایزوگام نیاز دارند؛ چرا که خطرهای احتمالی به خاطر بارش باران و برف، رطوبت هوا و بسیاری از موارد دیگر را نمی‌توان نادیده گرفت که هزینه تعمیر و مقاوم‌سازی ساختمان را به وجود می‌آورد.

 لزوم بررسی و محاسبه قیمت ایزوگام را همین خطرها ایجاد می‌کند. به هر حال ایزوگام یکی از بهترین راهکار‌هایی است که امروزه مورد توجه قرار گرفته و به همین دلیل، شرکت‌هایی نظیر البرز ارغوان بهترین گزینه برای نصب ایزوگام به شمار می‌آیند که شما با قیمت ایده‌آل و مطمئن می‌توانید به خرید انواع ایزوگام خصوصاً برند دلیجان که یک برند معتبر است، بپردازید.

توصیه ما به شما این است که قبل از اینکه هزینه گزافی بابت تعمیر و خرابی سازه خود پرداخت کنید، از بهترین راه پیشگیری یعنی ایزوگام استفاده کرده تا در برابر شرایط جوی ناگوار بتوانید سازه خود را مستحکم نگه دارید؛ چرا که حادثه خبر نمی‌کند و حتی بارش باران و برف در بسیاری از شرایط می‌تواند خسارات زیادی را به وجود آورد و هزینه بالایی را برآورد کند. به هر حال ایزوگام ۱۰ الی ۱۵ ساله عمر مفید دارد که همه چیز به نوع برند و نحوه نصب بستگی دارد.

قیمت انواع ایزوگام

این نکته را به خاطر داشته باشید که محاسبه قیمت ایزوگام با توجه به ماده تشکیل دهنده، تا حدودی مؤثر است. یعنی ایزوگام پلیمری و ایزوگام دمیده به خاطر نوع مواد تشکیل دهنده قیمت یکسانی ندارند؛ چرا که ایزوگام پلیمری قیر خالص ۶۰ الی ۷۰ درصدی را درون خود جای می‌دهد و امروزه ایزوگام دمیده آنچنان که باید و شاید در ساخت و ساز کاربرد ندارد، اما در مورد لایه‌های تشکیل دهنده نیز ایزوگام قیمتی به مراتب بسیار کمتر دارد، در صورتی‌که ایزوگام دولایه و سه لایه به خاطر کیفیت بالاتر قیمت بیشتری را برآورد می‌کنند و برای مناطق سردسیر و مرطوب ایزوگام دولایه می‌تواند مناسب‌تر باشد. همچنین ایزوگام فویل‌دار نسبت به ایزوگام معمولی قیمت بیشتری محاسبه می‌کند؛ چرا که در برابر نور خورشید بسیار مقاوم و مستحکم ایزوگام فویل‌دار عمل می‌کند.  

سخن پایانی

محاسبه قیمت ایزوگام به نوع سطح، میزان متراژ و مساحت ایزوگام و برند ایزوگام مربوط می‌شود و در مورد اهمیت نصب ایزوگام هم همان‌طور که گفته شد، می‌توانید از ریسک‌های احتمالی مربوط به سازه جلوگیری کنید.  چنان‌چه نسبت به انتخاب این عایق رطوبتی دچار شک و تردید هستید، لطفاً با مشاورین و متخصصین ما در این مجموعه صحبتی داشته باشید. این نکته را به هیچ عنوان فراموش نکنید که کیفیت با قیمت در ارتباط است و انتظار نداشته باشید که با قیمت پایین بتوانید از کیفیت بالایی برای خرید هر نوع ایزوگامی استفاده کنید؛ چرا که برندهای معتبر هیچ‌گاه از مواد اولیه نامرغوب برای تولید محصول خود استفاده نمی‌کنند.  

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029