نصب ایزوگام در تابستان به چه شکل است؟

نصب ایزوگام در تابستان به خاطر شرایط آب و هوایی عالی خود می‌توان بهترین فصل معرفی شود که بسیاری از افراد به خوبی می‌دانند که فصول دیگر به دلیل شرایط آب و هوایی خود شاید کیفیت نصب این نوع عایق رطوبتی را زیر سؤال ببرد. معمولاً ایزوگام در انواع خود همیشه می‌تواند مشتریان را نسبت به خریدی مقرون به صرفه در کمترین زمان ممکن از سایت البرز ارغوان ترغیب کند

قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

نصب ایزوگام در تابستان چه مزیتی دارد؟

خرید ایزوگام در فصل تابستان بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد؛ چراکه این فصل بهترین فصل برای نصب ایزوگام به شمار می‌آید. خصوصاً در ماه‌های مرداد و شهریور نصب ایزوگام به اوج خود می‌رسد. در این 2 ماه تابستان دمای هوا به ایده آل ترین حالت خود برای نصب صحیح ایزوگام می‌رسد. صد درصد این‌چنین کیفیت نصب رعایت می‌شود و معمولاً قبل از شروع بارندگی عملیات نصب را بهترین زمان معرفی می‌کنند.
در این فصل خشک شدن لایه زیرین ایزوگام به راحتی امکان‌پذیر است و همین خود می‌تواند به کیفیت نصب ایزوگام در مکان‌های گوناگونی همچون پشت‌بام کمک کند. به این دلیل که وجود نم و رطوبت در لایه زیرین ایزوگام به آسیب و صدمه این نوع عایق رطوبتی ختم خواهد شد.
شما حتی اگر باکیفیت‌ترین ایزوگام را خریداری کنید که از مواد اولیه مرغوبی تولید شده است ولی در هنگام نصب از نصابی ماهر کمک نگیرید و به شرایط آب و هوایی دقت نکنید، طبیعتاً ایزوگام مورد نظر طول عمر خوبی نخواهد داشت و این امر به خریدی مقرون به صرفه کمکی نخواهد کرد.البته قیمت ایزوگام در تابستان با فصول دیگر متفاوت است.

نصب ایزوگام در تابستان چه مزیتی دارد؟

همه چیز درباره ی نصب ایزوگام در تابستان

آیا نصب ایزوگام در تمامی فصول سال امکان‌پذیر است؟

شما در فصلی می‌توانید به برآورد قیمت ایزوگام دلیجان بپردازید، خصوصاً زمانی که ایزوگام به ترمیم و تعمیر نیاز داشته باشد. نکته‌ای که در اینجا خودنمایی می‌کند این است که فصول غیر تابستان باید از ایزوگامی استفاده کنید که قابلیت چسبندگی بسیار بالایی در دمای سرد را داشته باشد. اگر نکات لازم برای نصب ایزوگام در هوای سرد را نصاب رعایت نکند، قطعاً با ترک‌خوردگی این نوع عایق رطوبتی شما را روبه‌رو خواهد کرد.
حقیقتاً به جزء تابستان در فصول دیگر هزینه حمل‌ونقل ایزوگام کمی افزایش می‌یابد و حتی باز کردن رول‌های آن مشکل و دشوار می‌شود و به همین دلیل تابستان را بهترین فصل با هزینه معقولانه‌تر برای نصب ایزوگام معرفی می‌کنند. شما برای خرید و برآورد قیمت انواع ایزوگام در تمام فصول سال می‌توانید با مشاورین ما در سایت البرز ارغوان در ارتباط باشید.

دلایل خرابی ایزوگام

خرید ایزوگام در تابستان شاید به ترمیم و تعمیر ایزوگام مربوط باشد. به هر حال دلایل زیادی وجود دارد که به خرابی ایزوگام منجر می‌شوند و می‌توان گفت، پوسیدگی این نوع عایق رطوبتی اولین و مهم‌ترین دلیل برای ترمیم و تعمیر به حساب می‌آید. به هر حال انواع چروکیدگی و یا بادکردگی ایزوگام را نیز نباید نادیده گرفت.
خرابی، ترک و نشست سقف و دیوار را باید مسئله بسیار جدی در نظر گرفت، در غیر این صورت شما را با هزینه‌ها و خسارت‌های ریز و درشتی روبه‌رو خواهید شد. وسایل سنگینی ممکن است روی ایزوگام قرار بگیرند که این خود به ایجاد ترک و سوراخ‌های متعدد کمک می‌کنند. به هر حال خرابی‌های زیادی ایزوگام را تهدید می‌کند و باید هرچه سریع‌تر در هنگام مشاهده این مشکلات و خرابی‌ها به تعویض، تعمیر و یا ترمیم ایزوگام اقدام کرد.به هر حال برخی از لایه‌های ایزوگام به‌هیچ‌عنوان قابل ‌استفاده نبوده و به همین دلیل باید هرچه سریع‌تر جدا شوند، اگر به گوش شما هم رسیده باشد یک ایزوگام می‌تواند یک‌عمر 10 ساله را تقریباً تجربه کند. بعد از 10 سال شما باید به بازسازی ایزوگام بپردازید. بسیار دیده‌ شده است که لایه‌های بسیاری از ایزوگام را می‌توان بازسازی کرد ولی برخی از لایه‌ها به‌هیچ‌عنوان قابلیت بازسازی ندارند.

اهمیت استفاده از ایزوگام

قیمت ایزوگام دلیجان با توجه به کیفیتی که دارد امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. معمولاً برای حفاظت از سازه‌های گوناگون ایزوگام نقش کلیدی خود را به نمایش می‌گذارد. همچنین برای دور نگه داشتن قارچ‌ها، و باکتری‌ها ایزوگام یک گزینه ایده آل به شمار می‌آید.
ناگفته نماند که از پی و فوندانسیون سازه این نوع عایق رطوبتی حفاظت می‌کند و حتی در برابر پف کردن دیوار می‌تواند نقش مهمی را ایفا کند. برای اجرای کلیه پروژه‌های روف گاردن قطعاً خرید انواع ایزوگام باکیفیت و مرغوب را امروزه توصیه می‌کنند. به این دلیل که از نفوذ رطوبت و نم به میله‌ها جلوگیری کرده و همین امر به طول عمر اصلی سازه کمک می‌کند.
به هیچ عنوان در زمان بارش برف، ایزوگام به برف روبی نیازی ندارد که این یکی از دلایل اصلی استفاده در طولانی مدت به شمار می‌آید. زمانی می‌توان از موارد گفته شده به نحو احسنت استفاده کرد که سطح مورد نظر برای نصب ایزوگام کاملاً خشک، بدون رطوبت و نم و همچنین عاری از هرگونه گردوخاک باشد.اهمیت استفاده از ایزوگام

راهنمای نصب ایزوگام در تابستان

نکاتی برای نصب ایزوگام در تابستان وجود دارد که رعایت این نکات می‌توان بعد از خرید یک ایزوگام به کیفیت نصب اصولی آن کمک کند. توجه داشته باشید که دما را باید بین ۱۵ الی ۴۰ درجه سانتی‌گراد برای نصب در نظر بگیرید که البته قسمت‌های مختلف کشور شرایط متفاوتی را در این دما شاهد هستند.
فصل تابستان به این دلیل بهترین فصل برای نصب و یا حتی ترمیم ایزوگام است که بارندگی رخ نمی‌دهد؛ چراکه با وجود بارندگی رطوبت نمی‌تواند به چسبندگی و اتصال ایزوگام و سطوح اصلی کمک کند. همین امر خود کیفیت نصب ایزوگام را زیر سؤال می‌برد و به همین خاطر، فصلی که با بارندگی همراه است را نمی‌توان فصل مناسبی برای نصب ایزوگام در نظر گرفت.
همچنین ایزوگامی که برای پشت‌بام مناسب است، باید همراه با فویل آلومینیومی باشد و سطح پشت‌بام عاری از هرگونه نم و رطوبت باشد که بتواند چسبندگی و دوام قابل قبولی را به نمایش بگذارد و با توجه به موارد گفته شده قطعاً تابستان می‌تواند بهترین فصل و زمان برای نصب اصولی و صحیح ایزوگام باشد.
نصابی که به محل برای نصب ایزوگام در تابستان اعزام می‌شود باید کلیه تجهیزات و وسایل موردنیاز خود را به همراه داشته باشد، در غیر این صورت کیفیت نصب را در پایان کار نمی‌توان انتظار داشت. همچنین مهارت و تجربه نصاب در اینجا حرف‌های زیادی برای گفتن دارداین نکته را به خاطر بسپارید که قیمت ایزوگام همیشه معیار مهمی است و اگر شما به دنبال قیمت ارزان و پایین برای خرید باشید، طبیعتاً در طولانی مدت عمر مفید و بالایی را نمی‌توانید از ایزوگام مورد نظر انتظار داشته باشید. معمولاً جدا شدن لایه‌های ایزوگام‌های قدیمی که کیفیت بالایی دارند بسیار به ندرت رخ می‌دهد.

سخن پایانی

همان‌طور که بیان کرده‌ایم نصب ایزوگام در تابستان بدون مشکل و با کیفیت بالاتری همراه است. به‌گونه‌ای که امروزه در هنگام خرید انواع ایزوگام نیز در مورد شرایط نصب آن، مشتریان عزیز سؤالات ریز و درشتی را از مشاورین مجموعه اینترنتی البرز ارغوان می‌پرسند، این خود به اهمیت نصب اصولی و صحیح ایزوگام در مکان‌های گوناگون اشاره واضحی دارد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ما در این مجموعه اینترنتی در ارتباط باشید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029