نصب ایزوگام در رشت به چه شکل است؟

حتما دقت داشته باشید که نصب ایزوگام در رشت با توجه به شرایط آب و هوایی خاصی که دارد را باید به یک تیم متخصص و باتجربه بسپارید. ایزوگام یکی از مرغوب‌ترین عایق‌های رطوبتی است که امروزه با قیمت مناسب به فروش می‌رسد و بدون شک، نصب صحیح و خرید یک ایزوگام باکیفیت می‌تواند طول عمر بسیار مفیدی داشته باشد.

خرید ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره خرید ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

نکات کلیدی برای نصب ایزوگام در رشت

برای نصب ایزوگام در رشت نصاب باید با تجهیزات کامل خود به محل اعزام شود؛ چرا که متأسفانه برخی از افراد به دلیل عدم تعهد خود مشکلات زیادی را به وجود می‌آورند و بهتر است بدانید که چنانچه سلامت مشعل، کپسول و اتصال صحیح آن‌ها حاصل نشود، قطعاً مشکلاتی به وجود می‌آیند. ایزوگام‌کاری در مکان‌های سربسته مشکلات بیشتری را اعمال می‌کند؛ چرا که به هر حال فضاهای کوچک و سربسته همیشه مکان‎های بسیار خطرناکی برای نصب ایزوگام به شمار می‎آیند و در این بین، همچنین نصب ایزوگام در فضاهای باز هم مشکلات خاص خود را به وجود می‌آورد.
به همین دلیل بهتر است بدانید استفاده از تجهیزات ایمنی، لازمه کار است و اگر نصاب از اصول اولیه ایمنی باخبر نباشد، صد درصد مشکلاتی را برای خود و اطرافیان به وجود خواهد آورد. خصوصاً در هنگام جابه‌جایی رول‌های ایزوگام چنانچه نصاب دقت لازم را نداشته باشد، احتمال هر گونه ضربه وجود خواهد داشت.
به همین دلیل، استفاده از کفش‌های مخصوص را برای جلوگیری از خطرات احتمالی در این شرایط باید در نظر گرفت. همچنین این موضوع هم موضوع بسیار مهمی است که همیشه نصاب قبل از نصب ایزوگام باید شرایط آب و هوایی را بررسی کند؛ چراکه در صورت مساعد نبودن آب‌وهوا صد درصد نصب به بهترین شکل ممکن انجام نخواهد شد.

نکات کلیدی برای نصب ایزوگام در رشت

همه چیز درباره نصب ایزوگام در رشت

ایزوگام مناطق سردسیری

برای نصب ایزوگام در رشت شما باید به دنبال ایزوگامی با دوام و کاملاً منعطف باشید. هر نوع قیر ی قطعاً در تولید ایزوگام می‌تواند بازدهی خاص خود را داشته باشد. قیر مناسب یکی از شاخصه‌های اصلی به حساب می‌آید؛ همچنین تعداد لایه‌های تشکیل دهنده ایزوگام که تک‌لایه، دولایه و سه ‎لایه است را هم باید در نظر بگیرید.
انواع قیر صد درصد برای کارکرد ایزوگام بدون شک یک موضوع مهم به شمار می‌آید که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. تیشو، پلی‌استر و… کیفیت همگی به نوع ایزوگام مورد نظر برمی‌گردند که حقیقتاً برند دلیجان همیشه در این زمینه توانسته بهترین گزینه به شمار آید.
با خرید ایزوگام مخصوص مناطق سردسیری، صد درصد نصب این عایق رطوبتی در شمال می‌تواند صرفه اقتصادی بسیار بالایی داشته باشد. همیشه کیفیت را باید عامل تضمین‌کننده و بسیار مهم در تولید ایزوگام به شمار آورد که برند دلیجان همیشه از ایزوگام‌های پلیمری درجه یک استفاده می‌کند.  

ایزوگام مناطق سردسیری

نصاب ایزوگام باتجربه

نصب ایزوگام در رشت به این دلیل که اغلب روزها با بارندگی همراه است را باید به یک تیم ماهر و کار بلد بسپارید. به این دلیل که در روزهای بارانی به هیچ عنوان نمی‌توان به نصب ایزوگام پرداخت. نصاب باید برنامه‌ریزی درستی برای این کار داشته باشد که چه روزی را باید روز مناسبی برای ارائه خدمات این‌چنینی در نظر گرفت.
به هر حال برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت ایزوگام همیشه یک انتخاب ایده آل به شمار می‌آید اما این نکته را هم باید در نظر گرفت که تنها نصب نمی‌تواند تضمین‌کننده صرفه اقتصادی برای خرید این عایق رطوبتی باشد؛ چرا که در هنگام خرید انواع ایزوگام چنانچه مشتری به کیفیت و نوع مواد تشکیل‌دهنده ایزوگام توجهی نداشته باشد و قیمت ایزوگام را ملاک خود قرار دهد، در کوتاه مدت با خرابی‌های زیادی روبرو خواهد شد. برای مناطقی مانند شمال کشور و همچون رشت که بارندگی و بارش باران به وفور وجود دارد، مسئله‎ای مانند کیفیت ایزوگام یکی از مسائل بسیار کلیدی به شمار می‌آید. 

مراحل نصب ایزوگام

نصاب برای “نصب ایزوگام در رشت” در ابتدا سطحی که برای ایزوگام در نظر گرفته شده است را تمیز می‌کند. معمولاً در هنگام شستشو با آب، سطح باید کاملاً خشک شده و سپس برای عایق‌کاری آن اقدام کرد. بعد از تمیز کردن سطح، چنانچه شکاف و درزی وجود داشته باشد، نصاب باید به درزگیری بپردازد؛ چرا که نتیجه نهایی کار با توجه به در نظر گرفتن نکات ریزی به این شکل امکان‎پذیر خواهد بود. مرحله بعدی به زیرسازی اختصاص دارد که عمدتاً برای برخی از سطوح زیرسازی یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که نباید آن را نادیده گرفت. شیب بندی هم استاندارد خاص خود را دارد که معمولاً نصاب چنانچه محلی زاویه ۹۰ درجه داشته باشد را باید فیله‌کشی کرده تا برای محل آبرو شیب‌بندی درستی را به وجود آورد. حال نوبت به نصب ایزوگام می‌رسد. نصاب باید رول‌های ایزوگام را پنهان کرده و به قسمت‌های مساوی تقسیم کند. حقیقتاً تنها برآورد قیمت ایزوگام دلیجان نباید معیاری باشد که مشتری در هنگام خرید به آن توجه می‌کند، بلکه بعد از خرید یک ایزوگام باکیفیت نوبت به نصب صحیح و اصولی ایزوگام می‌رسد که در طولانی‌مدت مشتری بتواند از انتخاب خود رضایت داشته باشد.    

مراحل نصب ایزوگام

 

اهمیت نصب ایزوگام در پشت بام

حال که در مورد نصب ایزوگام در رشت با شما صحبت می‌کنیم، بهتر است بدانید، ایزوگام‌کاری پشت بام اهمیت بسیار بیشتری دارد. به هر حال پشت بام محل عبور آب است که این آب می‌تواند پسماند آب کولر، تانکر و آب باران باشد.
خصوصاً در فصل زمستان، بارش برف می‌تواند خسارت بسیار زیادی را به وجود آورد. چنانچه رطوبت به سقف و دیوارها نفوذ کند، احتمال ایجاد نم و کپک بسیار زیاد است. همین دلیل به زرد شدن سقف خانه منجر خواهد شد. با این اوصاف استفاده از ایزوگام می‌تواند یکی از کاربردی‌ترین عایق‌های رطوبتی باشد که با قیمت مناسب به فروش می‌رسد.
معمولاً ایزوگام‌های معمولی برای پشت بام چندان گزینه قابل قبولی نیستند، به این دلیل که از ایزوگام فویل‌دار به صورت تک لایه، دولایه و سه‌لایه می‌تواند کاربرد بسیار خوبی داشته باشد؛ چرا که این نوع ایزوگام به منعکس کردن نور خورشید هم کمک می‌کند و از هدر رفت انرژی هم جلوگیری به عمل می‌آورد.

سخن پایانی

شما برای کسب اطلاعات بیشتر برای خدمات نصب ایزوگام در رشت می‌توانید با مشاورین ما در سایت البرز ارغوان در ارتباط باشید. به هر حال امروزه خدمات آنلاین مزایای خود را ثابت کرده‌اند و احتیاجی به تبلیغات در این حوزه به صورت آن‌چنانی نیست.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029