نصب ایزوگام در زمستان چگونه است؟

نصب ایزوگام در زمستان شاید به این دلیل کمی سخت و دشوار باشد که فصل بارندگی است. همان‌گونه که می‌دانید نصب عایق رطوبتی همچون ایزوگام باید در شرایط آب و هوایی خاص انجام پذیرد تا این چنین بتوان چسبندگی قابل قبولی را انتظار داشته باشید. متأسفانه برخی از افراد چندان به این موضوع اهمیت نمی‌دهند که شرایط آب و هوایی سرد زمستان شاید در برخی از مواقع شرایط درستی برای نصب نباشد، اگر به راهنمای نصب توجهی نشان ندهند.

قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

راهنمای نصب ایزوگام در زمستان

چنانچه بخواهیم در مورد راهنمای نصب ایزوگام در زمستان با شما صحبت کنیم، بهتر است بدانید که به هیچ عنوان در آب و هوای برفی و به خصوص بارانی عملیات نصب نباید انجام پذیرد. معمولاً بالا بودن درجه هوا زمان مناسبی برای نصب این نوع عایق رطوبتی است.
ناگفته نماند که اجرای صحیح ایزوگام نیازمند حجم بالایی از قیر است که متأسفانه برخی از افراد نصاب به این نکته توجهی نشان نمی‌دهند. به هیچ عنوان نباید در هنگام احساس وجود نم و رطوبت عملیات نصب این نوع عایق رطوبتی را آغاز کرد؛ چرا که سطح مورد نظر باید کاملاً خشک و به دور از رطوبت باشد تا چسبندگی ایزوگام به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد. در غیر این صورت صد در صد مشکلات ریز و درشت بسیار زیادی به وجود می‌آید که شما را با هزینه‌های بیشتری روبه‌رو می‌کند.طبیعتا قیمت ایزوگام هم در زمستان و تابستان و متفاوت است.

راهنمای نصب ایزوگام در زمستان

همه چیز درباره ی نصب ایزوگام در زمستان

قیمت ایزوگام

یکی دیگر از عوامل موثر در نصب ایزوگام در زمستان قیمت ایزوگام استبرای برآورد قیمت ایزوگام دلیجان یا انواع دیگر توصیه ما به شما این است که با ویژگی‌ها و خصوصیات یک ایزوگام معروف و تضمین شده آشنایی کامل داشته باشید؛ چرا که شاید برخی از فروشندگان با قیمت بالا بازهم ایزوگام مرغوبی را در اختیار شما قرار ندهند.
به همین دلیل باید از یک سایت معتبر همچون البرز ارغوان به صورت خرید آنلاین و اینترنتی نسبت به سفارش ایزوگام اقدام کنید که می‌توان گفت از جمله خصوصیت‌های که شما باید از ایزوگام مرغوب انتظار داشته باشید، این است که دست خود را روی لایه خارجی ایزوگام بکشید و اگر موادی به دست شما نمی‌چسبد، می‌توان گفت جنس ایزوگام مورد نظر جنس با کیفیتی است.
به هیچ عنوان ایزوگام نباید بوی گازوئیل صنعتی بدهد؛ چون که این یکی از دلایل اصلی برای بی‌کیفیت بودن ایزوگام به شمار می‌آید. معمولاً هر رول ایزوگام 1 متر عرض و ۱۰ متر طول دارد که این خود به صورت استاندارد این چنین است و شما را برای تشخیص یک ایزوگام مرغوب یاری می‌کند.
• قیمت ارزان ملاک خرید
متأسفانه برخی از مشتریان این چنین تصور می‌کنند که تنها باید به دنبال قیمت مناسب باشند و قیمت مناسب از دید این افراد یعنی قیمت ارزان و پایین، در صورتی که یک محصول با کیفیت و مرغوب هیچ‌گاه با قیمت ارزان به فروش نمی‌رسد؛ چرا که مراحل تولید سختی را طی کرده و از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است. به همین دلیل بهتر است بدانید که قیمت مناسب یعنی قیمتی معقولانه نه خیلی ارزان که البرز ارغوان بهترین گزینه برای فروش انواع ایزوگام به صورت آنلاین، اینترنتی و مستقیم بدون برآورد هزینه واسطه است.

دلایل خرابی ایزوگام

متأسفانه مشتریان به دلایل گوناگون نسبت به خرید ایزوگام در فصول متفاوت همچون زمستان تمایل نشان می‌دهند. یکی از این دلایل خرابی‌هایی است که مشاهده می‌شود و اگر هر چه سریع‌تر این خرابی‌ها برطرف نشوند صد درصد عمق فاجعه را بالا برده و هزینه‌های بیشتری را برآورد می‌کنند.معمولا این خرابی ها برای کسانی که نصب ایزوگام در زمستان داشتند پیش آمده است. معمولاً خرید عایق‌های رطوبتی با کیفیت می‌تواند از ایجاد خرابی‌های ریز و درشتی در طولانی مدت جلوگیری کند. همیشه این چنین نیست و به هر حال به هر دلیلی شاید ایزوگام خصوصاً در هوای سرد به خاطر ترک و شکستگی نیاز به تعمیر داشته باشد و در این شرایط، شما باید از نصابی ماهر بخواهید که نسبت به ترمیم و برطرف کردن این مشکلات هر چه سریع‌تر اقدام کند.
برخورد اشیای نوک تیز و سنگین به وجود آمدن چروک به خاطر نصب غیر مناسب، قرار دادن جسم‌های سنگین مانند پایه کولر و خود کولر و… همگی از جمله دلایل اصلی برای خرابی ایزوگام به شمار می‌آیند که متأسفانه مواد اسیدی نیز همیشه بیشترین آسیب را وارد می‌کنند و برخی از افراد نسبت به این موضوع توجهی نشان نمی‌دهند و می‌توان گفت نگهداری صحیح و بازدید مناسب از جمله عواملی به شمار می‌آیند که می‌توانند از خرابی‌های این چنینی به نحو احسن جلوگیری کنند.
• عمر مفید ایزوگام
به هر حال در حالت عادی نیز شاید بعد از چند سال استفاده ایزوگام مورد نظر دچار ترک‌خوردگی و آسیب‌دیدگی شود که البته این موضوع آن زمانی است که شما نسبت به خرید یک محصول باکیفیت اقدام نکرده باشید؛ زیرا مرغوبیت و اصالت کالا در این شرایط می‌تواند خرابی را به تأخیر بیندازد. عمدتاً یک ایزوگام مرغوب باید عمری 10 الی 15 ساله داشته باشد.دلایل خرابی ایزوگام

اهمیت نصب ایزوگام در زمستان به صورت صحیح

“نصب ایزوگام در زمستان” سختی بیشتری دارد برای همین اهمیت زیادی دارد. شما بعد از بررسی قیمت ایزوگام دلیجان لطفاً از یک نصاب ماهر بخواهید که به نصب این نوع عایق رطوبتی بپردازد. می‌توان گفت سایت البرز ارغوان نیز در این زمینه افراد ماهر، کار بلد و با تجربه‌ای را معرفی می‌کند؛ زیرا تنها خرید یک ایزوگام با کیفیت ملاک نیست و عملیات نصب آن نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.
چنانچه شما به هر دلیلی در این مقوله کوتاهی کنید، بهتر است بدانید که در کوتاه مدت صد درصد قادر نخواهید بود از عمر مفید ایزوگام به نحو احسن در دراز مدت استفاده کنیم؛ چرا که نصب اصولی یکی از دلایل اصلی برای کیفیت ایزوگام در دراز مدت است و به افزایش طول عمر این عایق رطوبتی کمک می‌کند.
امروزه متأسفانه برخی از مردم نسبت به اهمیت نصب مناسب عایق‌های رطوبتی خصوصاً ایزوگام در فصل زمستان توجهی نشان نمی‌دهند و به همین دلیل است که حتی با خرید باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین ایزوگام باز هم آن‌چنان که باید و شاید نمی توانند در طولانی مدت از کیفیت ایزوگام خود احساس رضایت بالایی داشته باشند.

سخن پایانی

نصب ایزوگام در زمستان کار سختی است و باید نصابی ماهر عملیات نصب انواع ایزوگام را برای مکان‌های گوناگون برعهده بگیرد. خرید انواع ایزوگام از البرز ارغوان به عنوان یک سایت معتبر می‌تواند مشتری را با قیمتی مناسب و محصولی مرغوب و تضمین شده روبه‌رو کند. امروزه خرید آنلاین به رفاه و سبک بدون دغدغه زندگی مردم کمک می‌کند و به همین دلیل تا این اندازه مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ما در این زمینه در ارتباط باشید

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029