نصب ایزوگام در شهریار به چه شکل انجام می شود؟

در حال حاضر نصب ایزوگام در شهریار بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به این دلیل که ایزوگام جزء عایق‌های رطوبتی قیمت مناسبی است که در مکان‌های گوناگون می‌توان مورد استفاده و کاربرد قرار داد. البته برخی از افراد از مزایای نصب ایزوگام غافل مانده‌اند و چه‌بسا از عایق‌های رطوبتی دیگری استفاده می‌کنند. در صورتی که ایزوگام یکی از تمیزترین و باکیفیت‌ترین عایق هایی به شمار می آید که در طولانی مدت شما از انتخابی که دارید ناامید نمی‎کند.  

قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

مراحل نصب ایزوگام در شهریار

تمیزکاری سطح مورد نظر اولین مرحله‌ای است که می‌توان برای نصب ایزوگام در شهریار مورد بررسی و توجه قرار داد؛ چراکه سطح کار اگر دچار خرابی و آلودگی باشد، قطعاً کیفیت نصب را از بین خواهد برد. بعد از تمیزکاری چنانچه درز و شکافی در سطح مورد نظر وجود داشته باشد، با استفاده از چسب ماستیک، قیر و ماسه و سیمان می‌توان درزگیری کرد.
مرحله بعدی به زیرسازی مربوط است. چنانچه سطح کار مورد نظر شما آسفالت، سیمان یا حتی موزاییک باشد باید برای نصب ایزوگام یک زیرسازی قابل قبول را نصاب انجام دهد که در غیر این صورت، نتیجه پایانی نصب آن‌چنان نتیجه قابل قبولی نخواهد بود. در مورد شیب بندی که در مرحله بعدی مورد توجه قرار می‌گیرد، شیب مناسب را 5% باید در نظر گرفت. این امر باعث می‌شود محل آب‌رو بتواند به نحو احسن مسیر خود را پیدا کرده و آب در یک نقطه جمع نشود، اما باز کردن رول ایزوگام را در مرحله بعدی جای می‌دهند که اگر رول مورد نظر دچار خوردگی باشد، بهتر است با استفاده از مشعل و حرارت رول ایزوگام را به صورت لایه‌لایه باز کرد.

مراحل نصب ایزوگام در شهریار

همه چیز درباره نصب ایزوگام در شهریار

کاربرد ایزوگام

برآورد قیمت ایزوگام را نمی‌توان یک مسئله بی‌اهمیت در نظر گرفت؛ چرا که ایزوگام یکی از محصولات ساختمانی مهمی است که می‌تواند کارایی خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد. توانایی بالای ایزوگام به خاطر قیر و الیاف خاصی است که در تولید آن نقش دارد. همین توانایی توانسته استحکام هر نوع سازه‌ای را افزایش دهد.
عایق کاری کف ساختمان هم یکی از ضروری‌ترین خدماتی است که نمی‌توان برای نصب ایزوگام در شهریار نادیده گرفت. در مورد عایق کاری پشت بام هم بارش باران و برف صد درصد مشکلاتی را در سقف سازه به وجود می‌آورد. حتی استفاده از آن باعث می‌شود تا در زمستان با خدماتی نظیر پارو کردن سقف افراد رو‌به‌رو نشوند، عایق‌کاری کف حیاط و استخر و بسیاری از موارد این‌چنینی دیگر را هم می‎توان جزء موارد استفاده و کاربردی ایزوگام در نظر گرفت. امروزه ایزوگام دلیجان جزء برندهای قابل قبولی است که می‌توان در فهرست انتخاب قرار داد.

کاربرد ایزوگام  

نحوه خرید ایزوگام در شهریار

قبل از اینکه در مورد نصب ایزوگام در شهریار به شما صحبت کنیم، بهتر است در مورد نحوه خرید یک ایزوگام مرغوب اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. به هر حال امروزه خرید آنلاین و اینترنتی گزینه‌ای عالی به شمار می‌آید که متأسفانه برخی از افراد آن‌چنان که باید شاید به این مسئله توجهی ندارند.
در صورتی که اگر فردی سعی کند، تنها از روش‌های سنتی استقبال کند، با هزینه‌های گزافی روبه‌رو خواهد شد. به این دلیل که در خرید سنتی هر محصول هزینه‌هایی هم بابت هزینه دلال و واسطه وجود دارد که متأسفانه برخی از خریداران به این موضوع توجهی نشان نمی‎دهند.
بسیار پیش آمده است که افراد زیادی به این دلیل که در هنگام خرید ایزوگام تنها به قیمت پایین‌تر توجه می‎کنند، متأسفانه کیفیت را مد نظر قرار نداده و بعد از مدتی از انتخاب خود پشیمان شده‌اند. به هرحال کیفیت و قیمت 2 موضوع کاملاً مرتبط به یک‌دیگر هستند که برخی از افراد اگر باهوش باشند، کیفیت و چنانچه تنها در لحظه زندگی کنند، قیمت را انتخاب می‌کنند.  

روش های افزایش عمر ایزوگام

حال که با مراحل “نصب ایزوگام در شهریار” آشنا شده‌اید، بهتر است بدانید که راهکارهای زیادی وجود دارد تا بتوان به افزایش عمر ایزوگام کمک کرد که زیرسازی این نوع عایق رطوبتی، کیفیت نصب، کیفیت ایزوگام و استفاده اصولی از انواع عایق است.
برای زیرسازی بتن می‌تواند یک انتخاب معقولانه به شمار آید که البته میزان شیب استاندارد را هم نباید در نحوه زیرسازی نادیده گرفت. شاید خرید انواع ایزوگام موضوع مهمی باشد، اما کیفیت نصب را نباید نادیده گرفت؛ چرا که اگر نصاب ماهر و کار بلدی به نصب ایزوگام در شهریار نپردازد، صد درصد در کوتاه مدت شمارا با خرابی‎های ریز و درشت زیادی روبه‌رو خواهد کرد.
توصیه ما را جدی بگیرید و بیشتر به دنبال برآورد قیمت ایزوگام دلیجان باشید؛ چرا که این برند جزء برندهای بسیار معتبری است که شما را از انتخابی که دارید، پشیمان نخواهد کرد. آخرین راهکار استفاده اصولی از ایزوگام است که می‌تواند عمر مفیدی را در پی داشته باشد. قرار دادن هرگونه اشیاء و قطعات فلزی روی پشت بام می‌تواند آسیب‌هایی را به وجود بیاورد که حتی مواد شیمیایی قلیایی و اسیدی را هم نباید بی‌تأثیر در خرابی ایزوگام دانست. چنانچه از برندهای معتبر ایزوگام استفاده کنید، عمری ۱۰ الی ۱۵ ساله را می‌توانید در نظر بگیرید. ضمانت‌نامه و بیمه‌نامه نیز تضمین این را می‌دهند که شما در صورت استفاده مناسب از ایزوگام با خرابی‌های آن‌چنانی روبه‌رو نشوید، حقیقتاً نوع برند و کیفیت نصب 2 عامل بسیار مهم و تأثیرگذار در افزایش عمر مفید این عایق رطوبتی به حساب می‌آیند.

روش های افزایش عمر ایزوگام

سخن پایانی

برای نصب ایزوگام در شهریار با متخصصین ما در مجموعه البرز ارغوان در ارتباط باشید؛ چرا که در این مجموعه همیشه حق با مشتری است. بدین ترتیب، شما بابت انتخاب خود پشیمان نخواهید شد؛ چرا که به هر حال امروزه استفاده از انواع ایزوگام به دلیل مزایایی که دارد را می‌توان یک انتخاب هوشمندانه در نظر گرفت.
البته برخی هنوز با مزایای خرید آنلاین آشنا نشده‌اند و به همین دلیل، با خرید حضوری از فروشگاه‌های سطح شهر با قیمت بالا ایزوگامی فیک و تقلبی را انتخاب می‌کنند و تأسف ماجرا در این قسمت است که از نصابی ماهر برای نصب این نوع عایق رطوبتی هم کمک نمی‌گیرند که نحوه نصب یکی از دلایلی به شمار می‌آید که می‌تواند به جلوگیری از مشکلات و خرابی‌های ایزوگام در طولانی مدت بپردازد. نصب ایزوگام و اعتبار برند تولید کننده را لطفاً جزء شاخصه‌های اصلی و مهم در نظر بگیرید.  

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029