خطرات نصب ایزوگام چیست + نکات ایمنی نصب ایزوگام

اما زمانی که صحبت از اجرای ایزوگام است، یکی از مواردی که خیلی مهم است و تاکید شده است، این است که قبل از نصب ایزوگام، باید نکات ایمنی نصب ایزوگام را رعایت کنید تا در زمان اجرای ایزوگام، شما از خطرات ایزوگام محفوظ بمانید. از این رو مناسب است زمانی که قصد اجرای ایزوگام را دارید، کار را به یک متخصص بسپارید تا با رعایت کردن نکات ایمنی نصب ایزوگام، کار را به نحو احسن انجام دهد. ایزوگام یک عایق رطوبتی است که نصب به ظاهر ساده ای دارد، 

قیمت ایزوگام دلیجان
برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام و ارتباط با واحد پشتیبانی بر روی لینک زیر کلیک کنید
البرز ارغوان

اهمیت رعایت نکات ایمنی نصب ایزوگام

نصب ایزوگام باید با استفاده از حرارت و آتش انجام شود. از این رو اگر نکات ایمنی لازم در نصب آن انجام نشود، امکان دارد که خسارات مالی و و جانی را به دنبال داشته باشد.اما چرا باید این کار را به دست یک نصاب ماهر سپرد؟
دلیل این کار، اهمیت کارهایی است که باید پیش از اجرای ایزوگام یا بعد از آن انجام شود. همچنین نکات ایمنی نصب ایزوگام که لازم است قبل و بعد از نصب ایزوگام، اجرا شود، را رعایت کنند. در ادامه نکات ایمنی نصب ایزوگام که لازم است پیش از نصب رعایت شود، بیان خواهیم کرد.نصب ایزوگام ربطی به قیمت ایزوگام ندارد و باید نصب ایزوگام را نصاب به طور مطمئن انجام دهد

اهمیت رعایت نکات ایمنی نصب ایزوگام

تمام نکات ایمنی نصب ایزوگام

بررسی نحوه اتصال کپسول و مشعل

از مهم ترین نکات ایمنی نصب ایزوگام این است که کپسول و مشعل را چک کنیم . کپسول و مشعل دو وسیله ای می باشند که حرارت لازم برای اجرای ایزوگام را تولید می کنند. ترکیدن کپسول یا ایجاد اختلال در عملکرد مشعل می تواند خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری را پدید آورد. به همین خاطر قبل از اجرای ایزوگام باید از سلامت و عملکرد کپسول و مشعل مطمئن باشید، به خصوص اگر قصد اجرای ایزوگام در فضای های بسته را دارید. همچنین حمل این دو وسیله نیز باید با دقت کامل انجام شود.

 

انجام کارهای پیشگیرانه به خاطر پیشگیری از ایجاد آتش سوزی

اگر قصد اجرای ایزوگام در محیط های بسته را دارید، آتش سوزی را پیش بینی کنید. کپسول آتش نشانی را در دسترس خود داشته باشید. تلفن همراه خود را در دسترس قرار دهید تا بتوانید در مواقع اضطرار با آتش نشانی تماس بگیرید. اما اگر به کپسول آتش نشانی دسترسی ندارید، حتما مقداری آب را برای خاموش کردن آتش در کنار خود داشته باشید. همچنین برای اجرای ایزوگام از نیروهای متخصص استفاده کنید تا با استفاده از تجربه و تخصص احتمال خطا کمتر است.حتما قبل از اطلاع از قیمت ایزوگام دلیجان از کیفیت آن مطلع شوید تا در نصب و استفاده دچار مشکل نشوید این موضوع هم میتوان گفت مهم ترین نکته از نکات ایمنی نصب ایزوگام است

انجام کارهای پیشگیرانه به خاطر پیشگیری از ایجاد آتش سوزی

پیشگیری از خطرات سقوط از ارتفاع

یکی از اقداماتی که باید پیش از نصب و خرید ایزوگام پشت بام انجام شود، اقدامات پیشگیرانه در مورد سقوط از بلندی است. برای انجام این کار متصدی اجرای ایزوگام باید تجهیزات ایمنی به تن داشته باشید و برای اجرای ایزوگام در بخش های مختلف بام ریسک نکند.

عدم حضور کودکان در محل اجرای ایزوگام

دقت داشته باشید که کنجکاوی کودکان اکثر باعث می شود که کارهای خطرناکی انجام دهند. از همین رو مناسب است پیش از نصب ایزوگام از عدم حضور کودکان در محل اطمینان حاصل کنید.این نکته از نکات ایمنی نصب ایزوگام بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر رعایت نشود جان کودک شما در خطر می افتد.

نکات ایمنی نصب ایزوگام قبل از نصب

همچنان که گفتیم کارهایی که پیش از نصب ایزوگام انجام می شود در ماندگاری آن خیلی تاثیر دارد. به همین دلیل است که همواره تاکید می شود تا نصب ایزوگام را به یک مرکز متخصص بسپارید.

خرید بهترین ایزوگام

ایزوگام مناسب برای اجرا در بخش های مختلف منزل از لحاظ کیفیت و کارایی با یکدیگر متفاوت اند. ماده اصلی که در ساختار ایزوگام استفاده می شود، از نفت خام با درصد بالا تشکیل شده است. بعضی از افراد و شرکت ها برای کاهش قیمت ایزوگام از مواد معدنی به جای نفت استفاده می کنند این کار باعث کاهش قیمت ایزوگام می شود اما در این میان سبب می شود که از کیفیت ایزوگام کم شود. خوب است برای این کار از خدمات مجموعه ای استفاده شود که خودش کار فروش و نصب ایزوگام را انجام می دهد. در این صورت اکثر از ماده اولیه مرغوب برای این کار استفاده می شود. زیرا حذف واسطه سبب افزایش سود اجرا کننده و کم شدن قیمت ایزوگام برای خریدار می شود.

خرید بهترین ایزوگام

تمیز کردن سطح

تمیز کردن سطح قبل از اجرای ایزوگام بسیار اهمیت دارد. همه مشکلات که امکان دارد بعد از اجرای ایزوگام برای آن به وجود بیاید ناشی از دقت نکردن به این همین مسئله می باشد. پیش از نصب ایزوگام پشت بام، وسایلی مانند کولر که امکان دارد مانع از تمیز کردن دقیق پشت بام شوند جمع کنید. پستی بلندی های پشت بام باید قبل از اجرای ایزوگام برطرف شود، تمام شن و ماسه های موجود بر سطح پشت بام باید کاملا تمیز شود. همچنین سطح پشت بام باید کاملا از هر گونه رطوبت عاری باشد.

در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی

پیش از اجرای ایزوگام، شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید. بارندگی، تگرگ، سرما، حتی وجود مه در هوا از اجرای ایزوگام مانع می شود.

شیب بندی مناسب

یکی از مواردی که در ماندگاری ایزوگام موثر است، شیب بندی درست است. پشت بام باید به صورت استاندارد شیب بندی شود. شیب مناسب سبب می شود رطوبت برای مدت طولانی بر سطح کار باقی نماند، در نتیجه عایق را افزایش می دهد.

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با خطرات نصب ایزوگام صحبت کردیم در نتیجه در زمان نصب ایزوگام سعی کنید تا حد امکان کاری کنید که این خطرات از شما دور شود و دامن گیر شما نشود، برای این کار لازم است که نکات ایمنی نصب ایزوگام را رعایت کنید. از جمله نکاتی که بیان شد خرید ایزوگام باکیفیت و مرغوب است که در این باره ما به شما خرید ایزوگام دلیجان را پیشنهاد می کنیم. نکته دیگر، تمیز کردن سطح مورد نظر از هر گونه گرد و خاک و رطوبت، در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و شیب بندی مناسب است که شما با رعایت کردن این نکات می توانید یک کار تمیز و درست داشته باشید. البته شما خوب است که تمام نکاتی که در بالا گفته شد را رعایت کنید تا هم از خطرات احتمالی در امان باشید و هم نصب ایزوگام به نحو احسن انجام شود.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029