پودر تالک چیست و چه کاربردی در ایزوگام دارد؟

پودر تالک چیست و چرا در صنعت ایزوگام این‌چنین مهم و کاربردی است را مورد بررسی قرار خواهیم داد. در پاسخ به سوال پودر تالک چیست باید گفت که پودر تالک یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین مواد اولیه برای تولید ایزوگام است که کمبود آن و یا استفاده بیش از اندازه قطعاً مشکلاتی را به وجود می‎آورد. در ادامه بیشتر در این مورد با شما صحبت خواهیم کرد.

قیمت ایزوگام
برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایزوگام کلیک کنید
البرز ارغوان

پودر تالک چیست و چه اهمیتی در صنعت ایزوگام دارد؟

برای بیان این که پودر تالک چیست می‌توان این پودر را یک نوع گرد سفید و بسیار نرم معرفی کرد که از سنگ معدنی طلق به دست می‌آید. در صنعت برای تولید عایق رطوبتی این نوع پودر مورد استفاده و کاربرد قرار می‌گیرد. پودر تالک به عنوان ماده تثبیت کننده در آب به عنوان یک ماده اولیه در تولید ایزوگام کاربرد دارد.

برای اینکه دوام و پایداری لایه‌های ایزوگام افزایش یابد، از پودر تالک باید استفاده شود و اگر تالک به اندازه و طبق استاندارد مورد استفاده قرار نگیرد، قطعاً مشکلاتی را به وجود می‌آورد. کمبود این پودر باعث کاهش دوام و پایداری لایه و بیش از اندازه استفاده از پودر تالک باعث شکنندگی ایزوگام خواهد شد؛ به همین دلیل است که باید به درستی و به صورت مناسب مورد استفاده قرار گیرد. حتی در انبارهایی که به نگهداری رول‌های ایزوگام می‌پردازند، پودر تالک باعث می‌شود که رول‌های ایزوگام به یکدیگر نچسبیده و نگهداری راحتی را به وجود می‌آورد. عمدتاً دیده شده است که در فصل گرم سال یعنی تابستان، رول‌های ایزوگام به یکدیگر می‌چسبند.

 

پودر تالک چیست و چه اهمیتی در صنعت ایزوگام دارد؟

همه چیز درباره پودر تالک و کاربرد آن در ایزوگام

مشخصات پودر تالک

بهتر است کمی در مورد این مسئله که مشخصات پودر تالک چیست با شما صحبت کنیم. مش، رنگ و عیار و همچنین اش 3 مؤلفه اصلی در بررسی مشخصات پودر تالک به شمار می‌آیند. مش به اندازه دانه‌بندی تالک مربوط می‌شود و اندازه آن 100% کمتر از 80 مش برای پایداری ایزوگام پشت بام است و یا 40% کمتر از 200% مناسب است. رنگ و عیار هم این‌گونه است از تالک با رنگ روشن و عیار پایین استفاده می‌کنند. اش به درصد خلوص پودر تالک اشاره می‌کند. در تولید ایزوگام اش با خلوص کم از پودر تالک مورد استفاده قرار می‌گیرد. به هر حال در هنگام خرید ایزوگام باید به موارد این‌چنینی هم دقت کنید.

مشخصات پودر تالک

دلایل استفاده از پودر تالک در تولید ایزوگام

با توجه به استقبال مردم از عایق‌های رطوبتی همچون ایزوگام و همچنین بررسی قیمت ایزوگام باید با مواد تشکیل‌دهنده این نوع عایق رطوبتی هم آشنا باشید که پودر تالک یکی از مهم‌ترین مواد تشکیل‌دهنده در بین مواد اولیه جهت تولید ایزوگام به شمار می‌آید.

در این بین شاید برخی به برآورد قیمت ایزوگام دلیجان توجه بیشتری داشته باشند؛ چراکه دلیجان همیشه بهترین‌ها را تولید و روانه بازار فروش می‌کند و شما می‌توانید از فروشگاه اینترنتی البرز ارغوان به خرید آنلاین انواع ایزوگام‌های دلیجان با قیمتی رقابتی بپردازید.

از جمله دلایلی که از پودر تالک برای تولید ایزوگام استفاده می‌کنند، همان‌گونه که گفته شد، تثبیت ایزوگام است؛ همچنین به عنوان جدا کننده از پودر تالک می‌توان استفاده کرد که این خود بسیار در انبار نگهداری رول‌های ایزوگام موضوع مهمی به شمار می‌آید. با توجه به اینکه توضیح داده‌ایم پودر تالک چیست استفاده از این نوع پودر در سیال عایقی رطوبتی همچون ایزوگام می‌تواند لایه‌ها را به حالتی پایدار و تثبیت نزدیک کند.

ویژگی ایزوگام مرغوب

حال که متوجه شده‌اید “پودر تالک چیست” به نظر شما چگونه باید تشخیص دهید که یک ایزوگام، ایزوگامی مرغوب است؟

شما در هنگام خرید ایزوگام باید دقت کنید که چه نوع مشخصاتی روی رول ایزوگام درج شده است. نشان استاندارد، تاریخ تولید، وزن، ابعاد، ضخامت، مواد تشکیل دهنده مانند میزان مصرف‌شده پودر تالک و… از جمله موارد کلیدی در هنگام بررسی مشخصات ایزوگام است که به مرغوبیت این عایق رطوبتی اشاره می‌کند. استاندارد ضخامت روکش آلومینیوم هم ۱۶ میکرون باید باشد. بهتر است ایزوگام مطابق با شرایط آب و هوایی انتخاب شود که ایزوگام مناطق معتدل، گرمسیری و سردسیری را می‌توان انتخاب کرد. یک ایزوگام مرغوب صد درصد باید خدمات پس از فروش و البته بیمه‌نامه معتبری هم داشته باشد.

ویژگی ایزوگام مرغوب

خرید انواع ایزوگام

خرید انواع ایزوگام خود می‌تواند به صورت آنلاین مزایایی داشته باشد. اگر از سایت معتبر البرز ارغوان به خرید انواع ایزوگام دلیجان بپردازید، قطعاً ایزوگامی مرغوب و البته با نشان استاندارد را با قیمتی ایده آل خریداری خواهید کرد. قیمت بدون واسطه قطعاً قیمتی رقابتی و واقعی است که شما را از نحوه خرید خود پشیمان نخواهد کرد.

قیمت ایزوگام با کیفیت بالا قطعاً کم نیست ولی اگر از این سایت خرید کنید، قطعاً با قیمت منصفانه‌ای روبه‌رو خواهید شد. قیمت منصفانه یعنی قیمتی بدون واسطه که هزینه‌ای بابت دلال را پرداخت نمی‌کنید و دقیقاً به صورت مستقیم خرید خود را به اتمام می‌رسانید.

حال که متوجه شده‌اید پودر تالک چیست بهتر است بدانید که کیفیت و میزان مواد تشکیل دهنده این‌چنین موادی هم در قیمت ایزوگام بی‌تأثیر نیست و معمولاً اندازه استانداردی را این پودر در تولید ایزوگام به خود اختصاص می‌دهد.

سخن پایانی

با توجه به آنچه گفته شد و متوجه شده‌اید که پودر تالک چیست بهتر است بدانید که در تولید ایزوگام مواد اولیه نقش مهمی را ایفا می‌کنند و در این بین، میزان استاندارد پودر تالک به‌گونه‌ای است که پایداری لایه‌های ایزوگام را حفظ کند و همچنین به تثبیت ایزوگام کمک می‌کند. شما برای خرید انواع ایزوگام دلیجان با قیمت مناسب و رقابتی می‌توانید با مشاورین این مجموعه در ارتباط باشید و با شماره تلفن‌های سایت در تماس باشید. خرید از البرز ارغوان با قیمتی باورنکردنی و همچنین خدمات نصب را فراموش نکنید تا در طولانی مدت از نحوه خرید خود دلسرد نشوید و بتوانید خرید مقرون‌به‌صرفه را تجربه کنید. انواع ایزوگام دلیجان با توجه به کیفیت  بالایی که دارند، قطعاً شما را به خرید خود ترغیب می‌کنند و در این میان، پیشنهاد ما به شما مشاوره قبل از خرید است.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

Facebook
Twitter
Telegram
LinkedIn
WhatsApp
Call Now Button09122878029